Najlepsza pralka do zabudowy Candy

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Jaką pralkę do zabudowy Candy wybrać?

 

Wiele osób decyduje się na zakup pralki do zabudowy. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Urządzenie tego typu nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a co najważniejsze można je umieścić we wnętrzu mebli, ukrywając tym samym przed wzrokiem odwiedzających nasz dom gości. Producenci oferują coraz to nowsze, bardziej udoskonalone maszyny. Mnogość wariantów dostępnych w sklepach powoduje, że konsument nie wie, na co się zdecydować. Ze względu na to zdecydowaliśmy się stworzyć krótki poradnik. Dowiesz się z niego, jakie cechy posiadają najlepsze pralki do zabudowy Candy. Co więcej, na końcu artykułu znajduje się zestawienie uwzględniające 3 produkty wspomnianej przez nas marki.

 

 

Dlaczego to właśnie sprzęty Candy znalazły się w naszym zestawieniu? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Przedsiębiorstwo od wielu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości AGD. Firma w 1945 roku wyprodukowała pierwszą we Włoszech pralkę. Od tego czasu stale poszerza asortyment i udoskonala swoją ofertę. Kupując sprzęt marki Candy możesz być pewny, że dokonasz dobrej inwestycji.

Najważniejszą kwestią podczas zakupów pralki jest zwrócenie uwagi na jej klasę energetyczną. Najlepsza pralka do zabudowy Candy w 2019 roku jest energooszczędna. Konsumenci chwalą produkty oznaczone klasą A z plusami. To warianty, które cechuje największa oszczędność energii. Dzięki temu użytkownik może nie tylko cieszyć się niskimi rachunkami, ale także zadbać o środowisko.

Równie istotną rzeczą jest silnik urządzenia. Musi on być wytrzymały i odporny na awarie. Warto, aby dodatkowo cicho pracował. Każdy z nas wie, jak dokuczliwe podczas codziennych obowiązków są głośno pracujące urządzenia. Będąc w sklepie, trzeba także zwrócić uwagę na ładowność pralki. Jeśli mieszkamy sami lub tylko z partnerem, model o pojemności do 5 kg będzie wystarczający. Dla większych rodzin poleca się pralki, których ładowność oscyluje w granicach 7 kg i więcej.

Przyjrzyj się także funkcjom interesującego Cię modelu. Dobre urządzenia posiadają kilka, a nawet kilkanaście różnych programów prania. Pozwala to dostosować sprzęt do naszych aktualnych potrzeb. Przydatną opcją jest także opóźnienie startu. Zwykle jest ono możliwe do 24 godzin.

 

 

Pralki do zabudowy Candy – ranking

 

 

Candy CBWM712D-S

 

Candy CBWM712D-S to pralka w kolorze białym przeznaczona do zabudowy. Klasa energetyczna A+++ gwarantuje, że nasze rachunki za energię nie będą wysokie. Dodatkowo, decydując się na zakup tego urządzenia dbamy o środowisko.

Wymiary tego modelu wynoszą 82 cm × 60 cm × 57 cm, a jego waga jest równa 68 kg. Otwór załadunkowy ma średnicę 30 cm. Szerokość drzwi wynosi 30 cm, a kąt ich otwarcia to 90 cm. Na minutę urządzenie wykonuje 1200 obrotów. Podczas jednego prania możemy załadować maksymalnie 7 kg ubrań. Użytkownik ma do wyboru 17 programów prania. Wśród nich jest taki, który pozwala na pranie ubrań w zaledwie kilkanaście minut. Obsługę sprzętu ułatwia elektroniczny, czytelny wyświetlacz. Przydatną funkcją jest opcja opóźnionego startu (do 24 h).

Opinie na temat tej pralki są pochlebne. Użytkownicy chwalą jej energooszczędność. W ciągu roku zużywa bowiem 175 kWh energii i 9600 l wody. Konsumenci cenią sobie również to, że obudowa została wykonana z dobrych jakościowo tworzyw.

 

 

 

 

Candy CBWDS8514TH

 

Candy CBWDS8514TH to wysokiej jakości pralko-suszarka. Z racji tego, że łączy w sobie funkcje 2 urządzeń, pozwala nie tylko zrobić pranie, ale także je wysuszyć. Oszczędzamy tym samym nie tylko miejsce w swoim domu, ale także czas.

Wymiary sprzętu są następujące: 82 cm × 60 cm × 57 cm. Jego klasa energetyczna to A+++. Jest to więc bardzo energooszczędny wariant. Pralka wykonuje 1400 obr./min. Inwerterowy silnik, z uwagi na to że nie ma szczotek, jest cichy i gwarantuje bezawaryjne użytkowanie. Maksymalnie można wyprać w urządzeniu 8 kg ubrań, a wysuszyć do 5 kg. Dotykowy wyświetlacz ułatwia korzystanie ze sprzętu, a dostępne szybkie programy prania pozwalają oszczędzić czas i energię. Najkrótszy wynosi zaledwie 14 minut.

Choć prezentowana pralka nie jest tania, to zdobyła uznanie wśród konsumentów. Z uwagi na swoją funkcjonalność jest często wybierana przez użytkowników. Wiele osób docenia to, że urządzenie ma wiele programów prania, które można dostosować do aktualnych potrzeb. Dużym plusem jest możliwość stworzenia własnych programów.

 

 

 

 

Candy CBWM814D-S

 

Jeśli chcesz mieć w swoim domu sprawdzoną i polecaną przez konsumentów pralkę, zapoznaj się z opisem modelu Candy CBWM814D-S. Obudowa w kolorze białym wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Warto dodać, że jest to model przeznaczony do zabudowy.

Klasa energetyczna urządzenia to A+++. Jego wymiary wynoszą: 82 cm x 60 cm x 57 cm, a waga jest równa 68 kg. Kąt otwarcia drzwi to 90 cm, a ich szerokość oscyluje w granicach 30 cm. Pralka wykonuje 1400 obr./min. Jej maksymalny załadunek wynosi 8 kg. Sprzęt wyposażony jest w 17 programów prania. Wśród nich znajdziemy programy szybkie, z których najkrótszy wynosi zaledwie 14 minut.

Prezentowany model zdobywa dużo pozytywnych opinii. Wiele osób uważa, że ta pralka do zabudowy Candy w dobrej cenie to inwestycja na lata. Sprzęt jest wysoce bezawaryjny, a do tego łatwy w obsłudze. Sporym udogodnieniem jest duża różnorodność programów prania, co sprawia, że możemy dostosować pracę urządzenia do naszych potrzeb.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...