Najlepsza pralka automatyczna Beko

Ostatnio aktualizowane: 29.02.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką pralkę automatyczną Beko wybrać?

 

Pralka to jedno z podstawowych urządzeń w każdym domu. Sprzęt pomaga nam w utrzymaniu ubrań w czystości. Bez pralki bylibyśmy zmuszeni wybierać się co pewien czas do pralni, co może być dla niektórych mało komfortowe. Dlatego, nawet osoby mieszkające samotnie w kawalerkach decydują się na zakup pralki. Jaka jest ta najlepsza? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Firma Beko znana jest już od wielu lat. W ofercie tej firmy znajdziemy: lodówki, pralki, zamrażarki, zmywarki, telewizory oraz wiele innych. Wiele osób często kupuje urządzenia tej marki, ponieważ charakteryzują się one wysoką bezawaryjnością, a poza tym bardzo dobrze się prezentują. W naszym zestawieniu znajdziesz opisy kilku pralek automatycznych Beko.

Najlepsza pralka automatyczna Beko w 2020 roku ma łatwy system obsługi. W wielu modelach znajdziemy czytelny ekran LCD, który pomaga w wybraniu poszczególnych ustawień. Każde pokrętło oraz przyciski są dobrze opisane. Jest to szczególnie ważne, jeżeli nie chcesz co chwilę wracać do instrukcji obsługi.

Pobór wody jest kwestią, na którą zwraca uwagę wiele osób. Nikt nie chce, aby wraz z zakupem nowej pralki znacznie zwiększyły się jego rachunki za wodę. Pobór wody podczas jednego cyklu wynosi od 15 l do około 90 l (zależy od trybu prania). Jeżeli chcesz zaoszczędzić, to wybierz ten sprzęt, który pobiera jak najmniej wody.

Użytkownicy pralek wspominają często o dźwiękach, jakie generuje urządzenie. Według nich najlepsze pralki automatyczne Beko nie emitują dźwięków głośniejszych niż 60 dB (podczas wirowania). W rezultacie nawet w czasie prania możemy spokojnie kontynuować oglądanie telewizji lub rozmowę.

Pralki automatyczne mają zazwyczaj wiele programów oraz funkcji. Wybierz urządzenie z takimi opcjami prania, które będą Ci najbardziej potrzebne. Jeżeli wiesz, że nie będziesz miał zbyt dużo czasu na pranie, to kup pralkę z programem przyspieszonym. Dla właścicieli wielu wełnianych ubrań istnieje program, który dba o ten materiał. Każdy znajdzie coś, co go zadowoli.

Ładowność pralki waha się od 4 kg do nawet około 10 kg. Jeżeli mieszkasz sam, to z pewnością nie będziesz potrzebował sprzętu o dużej ładowności. Może się jednak on przydać dużej rodzinie. Najpopularniejsze są pralki o ładowności 6 kg.

 

 

Pralka automatyczna Beko – ranking

 

 

Beko WTV6633BS


Chcielibyśmy zaprezentować Beko WTV6633BS, pralkę automatyczną bardzo często chwaloną przez Internautów na różnych portalach. Na początku przyjrzyjmy się silnikowi, który został maksymalnie zoptymalizowany. W rezultacie nawet w momencie włączenia trybu szybkiego pranie jest ono ekonomiczne, a co najważniejsze skuteczne.

Ładowność pralki wynosi 6 kg. Specjalny system urządzenia zapewnia zużycie całego wlanego detergentu, więc możemy zmniejszyć jego dawkowanie. Prędkość wirowania jest regulowana, dlatego sami możemy o niej decydować, bazując na rodzaju pranych ubrań. Pralka ma aż 16 programów, a każdy z nich został przygotowany tak, by spełnić nasze oczekiwania.

Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz, który dokładnie pokazuje wszystkie ustawienia. Klasa efektywności energetycznej sprzętu to A+++, a zużycie wody w jednym cyklu to 38 l. Urządzenie pozwala zaoszczędzić wodę oraz prąd. Poziom hałasu generowany przez sprzęt wynosi około 50 dB. Właśnie dlatego konsumenci często decydują się na prezentowany sprzęt. Uważają również, że duża ilość programów znacznie ułatwia cały proces prania, a my nie musimy martwić się o ewentualne ich zniszczenie.

 

 

 

 

Beko WRE 5511 BWW 

 

Beko WRE 5511 BWW ma ładowność wynoszącą 5 kg. Wymiary prezentowanego urządzenia wynoszą 84 cm x 60 cm x 41 cm. Jedną z funkcji pralki jest opóźnienie startu. Możemy ustawić sprzęt na 3, 6 lub 9 godzin. Pralka zużywa około 45 l podczas każdego prania. Wszystko zależy od rodzaju programu, jaki wybierzemy.

Wyświetlacz LED pokazuje nam dokładnie wszystkie funkcje oraz pozwala łatwo wybrać tę, której potrzebujemy. Obsługa pralki nie jest trudna. Każdy przycisk jest dobrze opisany, więc ryzyko pomylenia się jest bardzo niskie. Sprzęt ma blokadę przed dziećmi, więc nie uruchomią jej bez naszej kontroli.

Pralka automatyczna Beko w dobrej cenie ma 15 programów, a każdy z nich jest przystosowany do innego rodzaju tkanin. Wielu użytkowników zauważyło, że jedna ze ścian ma delikatny kształt litery “s”. Dlatego drgania są stłumione, a pralka nie emituje zbyt głośnych dźwięków. Jest to 50 dB. Dodatkowo Internauci są zadowoleni z faktu, że urządzenie jest delikatne dla tkanin i ich nie niszczy.

 

 

 

 

Beko WITV8712X0W 

 


Klasa energetyczna pralki Beko WITV8712X0W to A+++. Oznacza to, że urządzenie jest ekonomiczne. Jeżeli chodzi o maksymalny załadunek, to wynosi on 8 kg, co pozwala na włożenie bardzo dużej ilości ubrań. Prędkość wirowania jest równa 1400 obrotów na minutę. Jest to jeden z największych wyników dostępnych na rynku.

Poziom hałasu, jaki generuje pralka, wynosi około 55 dB, dlatego urządzenie nie będzie zbytnio przeszkadzało nam podczas codziennych czynności. Na jeden cykl pralka pobiera około 48 l wody. Sprzęt ma wiele programów na przykład do prania bawełny, ubrań sportowych, a nawet prania ręcznego.

Produkt ma duże drzwiczki, więc wkładanie oraz wyjmowanie ubrań nie będzie stanowiło problemu. Użytkownicy najczęściej wspominają o cichej pracy prezentowanej pralki oraz możliwości włożenia aż 8 kg ubrań. Zakup tego urządzenia to dobry pomysł dla większej rodziny.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status