Najlepsza parownica Karcher SC 3

Ostatnio aktualizowane: 01.04.20

 

Jaką parownicę Karcher SC3 wybrać?

 

Wiele osób traktuje sprzątanie jako przykry obowiązek, gdyż czynność ta jest nie tylko męcząca, ale i czasochłonna. Wynika to z tego, że w czasie odkurzania i mycia podłóg musimy mieć pewność, że usunęliśmy wszystkie bakterie oraz zabrudzenia. Jeśli chcesz ułatwić sobie tę czynność, polecamy zainwestowanie w najlepsze parownice Karcher SC3, które pozwolą na zmniejszenie czasu sprzątania o połowę, a jednocześnie uporają się z wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy najciekawsze modele tego producenta.

 

 

Karcher jest bardzo znanym producentem, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją urządzeń do czyszczenia. Największym osiągnięciem marki było wprowadzenie do powszechnego użytku modeli, które w czasie pracy używały wysokiego ciśnienie. Dzięki tym produktom pozbywamy się znacznie większej ilości brudu oraz bakterii. Do największych zalet sprzętów tej firmy zaliczamy trwałą konstrukcję oraz bardzo ergonomiczną pracę.

Urządzenia Karcher SC3 są wielofunkcyjne i nadają się do czyszczenia wielu powierzchni. Najlepiej sprawują się przy odbarwianiu zaschniętych plam na dywanie. Wystarczy nakierować parownicę na dowolne miejsce i odczekać kilka minut. Innymi powierzchniami, na których urządzenie się sprawdzi są kafelki oraz fugi. Producent zapewnia, że sprzęt może być bez przeszkód używany na każdym wodoodpornym materiale.

Najlepsza parownica Karcher SC3 w 2020 roku posiada bawełniane ściereczki na końcu dyszy, co ułatwia usuwanie zabrudzeń. Element ten można prać w pralce, zatem zawsze będzie gotowy do użytku.

Użytkowanie urządzeń tej marki jest w pełni bezpieczne, gdyż posiadają one liczne zabezpieczenia. Po pierwsze na rękojeści znajduje się blokada pistoletu parowego. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Ty albo Twoje dzieci przez przypadek uruchomicie sprzęt, co może mieć katastrofalne skutki. Co więcej, maszyna wyposażona jest w możliwość regulowania pary. Pozwoli to nam dostosować sposób pracy urządzenia do rodzaju zabrudzenia. Przełącznik znajduje się na rękojeści, zatem mamy do niego łatwy dostęp. Poza tym przy zakupie otrzymujemy filtr odkamieniający. Gwarantuje to większą wydajność modelu oraz znacznie dłuższą żywotność sprzętu. Komfort użytkowania zapewnia zbiornik, do którego możemy wlać ciecz w dowolnym momencie, bez przerywania pracy. Dzięki temu sprzątanie zajmuje nam mniej czasu.

 

 

Parownice Karcher SC3 – ranking

 

 

Karcher SC 3 Premium

 

Jeśli chcesz zdecydowanie skrócić czas potrzebny na sprzątanie, polecamy Ci zainwestowanie w Karcher SC 3 Premium. Ta nowoczesna i bardzo wydajna parownica pozwoli na usunięcie nawet silnego zabrudzenia z dowolnej powierzchni.

W czasie pracy urządzenie doprowadza wodę, która znajduje się w zbiorniku o pojemności 1 l, do wrzenia. Następnie powstaje para wodna, która wydostaje się przez dyszę. Dzięki takiemu działaniu nawet zaschnięty brud zostaje rozpuszczony, a następnie zebrany. Wydajna praca zagwarantowana jest przez mocny silnik o mocy 1900 W. To właśnie dlatego możemy użytkować produkt przez dowolny czas, nie obawiając się o awarie. Jest to duże udogodnienie, gdyż w nieco starszych maszynach niezbędne jest wykonywanie regularnych przerw by nie przegrzać silnika. Duża pojemność zbiornika sprawia, że w czasie pracy nie musimy uzupełniać wody. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, czynność ta jest bardzo prosta i możemy ją wykonać bez zatrzymywania pracy.

Konsumenci docenili prostą obsługę sprzętu oraz jego dużą wydajność. Co więcej, wbudowany filtr samodzielnie usuwa kamień, zatem maszyna będzie nam służyła przez długi czas.

 

 

 

 

Karcher SC 3 1.513-000.0

 

Model Karcher SC 3 1.513-000.0 to wysokiej jakości parownica do podłóg, która zdecydowanie skróci czas potrzebny na posprzątanie mieszkania. Maszyna do pracy wykorzystuje zagotowaną wodę, którą następnie zamienia się w parę wodną. Pozwoli Ci to na sprawne usunięcie nawet mocno zaschniętych zabrudzeń, z którymi problem mają odkurzacze.

Ponieważ produkt do pracy wykorzystuje tylko parę wodną, która rozpuszcza zabrudzenia, nie musisz używać chemikaliów do sprzątania. W konsekwencji podłogi w Twoim domu nie będą się szybko niszczyć. Na uwagę zasługuje też fakt, że po 30 sekundach od podłączenia sprzętu do prądu maszyna jest gotowa do użycia. W razie występowania wyjątkowo uciążliwego brudu, wystarczy skorzystać z  funkcji dodatkowego wyrzutu pary. Długi przewód i specjalna dysza pozwolą Ci używać parownicy nie tylko na podłodze, ale również do czyszczenia okien i luster oraz innych wodoodpornych powierzchni.

Prosta obsługa i łatwe regulowanie pary to główne zalety sprzętu, które zostały docenione przez konsumentów. Wielu użytkowników jest zdania, że ta wydajna parownica SC3 Karcher w dobrej cenie to maszyna, która powinna się znaleźć w każdym domu.

 

 

 

 

Karcher SC 3 15130000AE

 

Poszukując dobrej jakości parownicy do podłóg, warto zastanowić się nad zakupem Karcher SC 3 MULTI USE 15130000AE. Jest to urządzenie, które wyposażono w wiele akcesoriów, więc zdecydowanie skróci czas potrzebny do wysprzątania domu. Warto zauważyć, że sprzęt dobrze sprawdzi się na niemal każdej powierzchni, która jest wodoodporna. Użytkownicy często wykorzystują odpowiednie dysze do czyszczenia okien, luster lub kabin prysznicowych.

Maszyna posiada zbiornik na wodę liczący około 1 l. Po wlaniu do niego cieczy, zostaje ona zagotowana po 30 sekundach. Następnie z rury wydzielana jest para wodna. Sprawia to, że w czasie sprzątania nie musimy używać mocnych chemikaliów, by pozbyć się zabrudzenia. Wiedz, że model posiada też specjalną blokadę pistoletu parowego, która zabezpiecza sprzęt przed przypadkowym uruchomieniem. Na rękojeści umieszczono specjalny suwak, który służy do regulowania ilości pary. Sprawia to, że w prosty sposób dostosujesz intensywność pracy do zabrudzenia, jakie znalazłeś. Zbiornik na wodę ma dużą pojemność, ale jeśli zabraknie w nim cieczy, w prosty sposób możemy ją uzupełnić, bez konieczności wyłączania sprzętu.

Konsumenci głównie docenili urządzenie za jego prostą obsługę. Wielu osobom do gustu przypadły również niewielkie wymiary maszyny. Poza tym parownica posiada wbudowany filtr, który samodzielnie odkamienia zbiornik. Dzięki temu sprzęt będzie Ci służył przez długi czas.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status