fbpx

Najlepsza parownica do ubrań Hoffen

Ostatnio aktualizowane: 19.09.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką parownicę do ubrań Hoffen wybrać?

 

Jeżeli masz dosyć prasowania ubrań niezbyt wygodnym żelazkiem, to możesz wypróbować parownicę, urządzenie, które z pomocą pary pozbywa się zagnieceń, a także odświeża ubrania. Zwykle prasowanie parownicą zajmuje niewiele czasu, a efekty jej działania widać od razu. Ze względu na rosnącą popularność tego sprzętu można znaleźć wiele produktów, część z nich faktycznie jest wartych uwagi, a część nie. My zajmiemy się wyłącznie parownicami Hoffen. Jest to firma, która zajmuje się produkowaniem sprzętu do kuchni (czajników, blenderów, mikserów i wag), a także żelazek i  parownic. Według opinii konsumentów firma produkuje dobre jakościowo produkty, które dodatkowo są atrakcyjne, jeśli chodzi o design. W naszym rankingu znajdziesz opisy najciekawszych parownic do ubrań Hoffen.

 

 

Wiele osób przyznaje, że najlepsza parownica do ubrań Hoffen w 2019 roku jest wygodna w użytkowaniu. Najważniejsze jest to, jak trzymamy dane urządzenie. Większość produktów jest dość poręczna, ponieważ ma dobrze wyprofilowany uchwyt. Tym sposobem możemy prasować nawet przez dłuższy czas. Warto także wybrać urządzenie, które nie jest zbyt ciężkie, ponieważ będziemy mieć pewność, że nie będzie ono obciążać ręki podczas prasowania.

Zweryfikuj również, jaką moc ma dany model. Jeżeli zazwyczaj nie masz zbyt dużo rzeczy do prasowania i robisz to nieregularnie, to możesz zainwestować w mały sprzęt, o mocy około 600 W. Inaczej jest w przypadku, kiedy wiesz, że będziesz bardzo często sięgać po parownicę. Wtedy najlepiej zainwestować w większe urządzenie, którego moc to co najmniej 1000 W.

Według opinii osób, które używają sprzęt tego typu najlepsze parownice do ubrań Hoffen mają pojemnik na wodę o pojemności co najmniej 100 ml. Jest to minimalna ilość, abyśmy nie musieli co chwilę napełniać sprzętu wodą. Warto wspomnieć, że duże urządzenia tego typu mają zbiorniki o pojemności nawet 2 l, ale są cięższe. Wybieraj je jedynie wtedy, kiedy bardzo często prasujesz dużą ilość ubrań. Sprawdź, czy dany sprzęt nie zniszczy delikatnych tkanin. Takie informacje znajdują się na opakowaniu każdej parownicy do ubrań.

 

 

Parownice do ubrań Hoffen – ranking

 

 

Hoffen PGS-8269

 

Hoffen PGS-8269 to parownica do ubrań, która sprawi, że już nie wrócisz do żelazka. Moc prezentowanego urządzenia wynosi 1200 W. Jest to wystarczające, aby wytwarzać odpowiednią ilość pary do pozbycia się wszystkich zagnieceń. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Pojemność zbiornika na wodę to 250 ml.

Z pomocą prezentowanego sprzętu można bez problemu prasować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Cała parownica ma dobrze wyprofilowaną obudowę, dzięki której trzymanie jej przez dłuższą chwilę nie stanowi problemu. Oprócz prasowania sprzęt ma również za zadanie odświeżać tkaniny, a także usuwać zmechacenia. Ta ostania czynność jest możliwa za sprawą welurowej nakładki.

Pojemnik na wodę może być wyjmowany, więc uzupełnianie go wodą jest łatwe. Duży wyrzut pary przyspiesza prasowanie. W zestawie znajdziemy również nasadkę do czyszczenia grubych tkanin. Użytkownicy chwalą sobie dobre wyposażenie prezentowanego produktu. Oprócz tego uważają także, że parownica ma dość duży pojemnik na wodę oraz łatwo się ją obsługuje.

 

 

 

 

Hoffen 600W 

 

Jeżeli szukasz wygodnej w użytkowaniu parownicy, to przeczytaj opis Hoffen 600W. Jest to niewielkie urządzenie, które można trzymać w dłoni przez bardzo długi czas. Dobrze wyprofilowany uchwyt nie rani dłoni, a sama parownica do ubrań Hoffen w dobrej cenie nie jest zbyt ciężka.

Para wytwarzana przez urządzenie nie jest intensywna, więc możemy go używać nawet w przypadku bardzo delikatnych tkanin. Moc parownicy wynosi 600 W. Z kolei pojemność zbiornika na wodę to 100 ml. Urządzenie nadaje się do szybkiego wyprasowania kilku najpotrzebniejszych ubrań. Parownica skutecznie odświeża ubrania, więc po wyjęciu z szafy nie musimy ich prać. Wystarczy na szybko je wyprasować.

Jest to niewielki sprzęt, który dzięki odłączanej głowicy można bardzo łatwo przechowywać. Polecany jest osobom, które nie mają zbyt dużo ubrań do prasowania. Użytkownicy uważają, że parownicę bardzo łatwo się obsługuje, a na dodatek skutecznie prasuje ona każdy materiał.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Hoffen VGS-7424

 

Hoffen VGS-7424 to parownica, która jest przygotowana do prasowania dużej ilości ubrań. Sprzęt waży 4,5 kg, jednak można go łatwo przenosić ze względu na obecność kółek. Moc urządzenia jest regulowana i wynosi od 1370 W do 1630 W. Zbiornik na wodę ma pojemność 2,2 l. Oznacza to, że przez długi czas nie będziemy musieli go napełniać.

Jeżeli chodzi o parę, to mamy do wyboru 4 różne poziomy intensywności. Bardzo łatwo można dopasować intensywność do rodzaju materiału, jaki prasujemy. Para może być emitowana bez przerwy przez prawie 80 minut, co z pewnością jest wystarczające do wyprasowania bardzo dużej liczby ubrań.

Sprzęt jest wyposażony w specjalny stojak, na którym możemy powiesić ubranie. Ułatwia to dokładne prasowanie. Oprócz tego w zestawie znajdziemy również szczotkę do czyszczenia grubszych tkanin oraz rękawicę, która chroni przed gorącą parą. Osoby zaopatrzone w parownicę szczególnie cenią dobre wykonanie produktu, a także możliwość długiego korzystania ze sprzętu.

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4.33 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status