Najlepsza myjka parowa Karcher

Ostatnio aktualizowane: 01.04.20

 

Jaką myjkę parową Karcher wybrać?

 

Wiele osób na pewno zgodzi się, że sprzątanie mieszkania to czasochłonna czynność. Z tego powodu kupujemy różne przyrządy, które pomogą nam skrócić ten czas. Wiedz jednak, że przechowywanie wszystkich urządzeń zabiera dużo miejsca. Dlatego polecamy zakup myjki parowej, bowiem przy pomocy tylko jednego produktu posprzątamy dywany, okna, fugi, meble, piekarniki i kabiny prysznicowe. Jeśli aktualnie rozważasz zakup takiego sprzętu, polecamy Ci lekturę naszego poradnika, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Co więcej, na jego końcu znajdziesz niewielki ranking, w którym znalazły się trzy najlepsze myjki parowe Karcher.

Karcher jest znaną na świecie niemiecką firmą, która zajmuje się dystrybucją sprzętu do czyszczenia. Sława tej marki rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem na rynek wysokociśnieniowych urządzeń, które zdecydowanie skróciły czas sprzątania.  Duża część modeli, które znajdują się w ofercie firmy posiada tę opcję, co zdecydowanie zwiększa ich wydajność.  Dzięki użyciu najnowszych technologii, najlepsze myjki parowe Karcher dysponują ciśnieniem, dochodzącym do 2500 bar.

Decydując się na zakup urządzenia, które do pracy wykorzystuje parę warto zwrócić szczególną uwagę na moc interesującego Cię modelu. Bowiem im jest on wyższy, tym wydajniejsza będzie praca myjki. Co więcej, tylko produkty o dużej mocy, będą w stanie usunąć naprawdę silne zabrudzenia.

Ponieważ myjki potrzebują podłączenia do prądu, należy zwrócić uwagę na długość kabla. Dla wielu osób ciągłe odłączanie i podłączanie wtyczki do innego kontaktu jest bardzo frustrujące. Dlatego warto zainwestować w sprzęt, którego kabel wynosi około 5 m, co pozwoli Ci na swobodne ruchy.

Następną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest wielkość pojemnika na wodę. Wiedz jednak, że dobranie odpowiedniego modelu nie jest takie proste. Niestety produkty o dużej pojemności, po napełnieniu cechują się dużą wagą, co utrudnia manewrowanie i przenoszenie myjki. Jeśli jednak wybierzesz sprzęt ze zbyt małym zbiornikiem, będziesz zmuszony do robienia przerw w sprzątaniu by dolać wodę. Optymalna pojemność pojemnika to 1 l.

 

 

Myjki parowe Karcher – Ranking

 

 

Karcher SC 2.600 C 

 

Model SC 2.600 C to jedna z najczęściej wybieranych myjek parowych na rynku. Jej popularność wynika z tego, że możesz nią umyć niemal każdą powierzchnię w domu, wliczając: dywany, kabiny prysznicowe, fugi czy piekarniki. Prezentowany produkt jest bardzo wydajny, zatem posprzątanie domu, zajmie Ci dużo mniej czasu niż gdybyś używał tradycyjnych sprzętów.

Ta najlepsza myjka parowa Karcher w 2020 roku w czasie pracy nie wykorzystuje żadnych chemikaliów, zatem nie musisz obawiać się o uszkodzenie powierzchni. Co więcej, ilość wody, która jest wykorzystywana do sprzątanie jest niewielka, zatem model ten jest bardzo ekologiczny.

Dużym atutem modelu jest regulator pary wodnej, który został umieszczony na rękojeści, co ułatwia użytkowanie maszyny. Takie udogodnienie pomoże Ci samodzielnie dostosować pracę maszyny do napotkanego zabrudzenia. Powierzchnie typu kafelki będą potrzebowały mniejszej mocy, zaś zabrudzenia na dywanach – większej. Co więcej, prezentowany produkt jest w pełni bezpieczny. Na pistolecie parowym znajduje się specjalna blokada. Zabezpiecza ona urządzenie przed przypadkowym wciśnięciem spustu przez dzieci.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło prostotę obsługi oraz wielofunkcyjność modelu.

 

 

 

 

Karcher SC 1 Floor Kit

 

Urządzenie SC 1 Floor Kit to bardzo innowacyjna i wydajna myjka parowa Karcher w dobrej cenie, która pomoże Ci w krótkim czasie uporać się z nawet silnymi zabrudzeniami. W zestawie otrzymasz specjalną dyszę punktową, która nadaje się do usuwania brudu z wąskich, trudno dostępnych miejsc.

Pojemność zbiornika na wodę wynosi 0,2 l, co w pełni wystarczy, aby posprzątać mieszkanie. Naturalnie, wszystko zależy od stopnia zabrudzenia. Z kolei kabel ma długość 4 m, zatem nie będzie krępował Twoich ruchów podczas sprzątania.

Prezentowany produkt jest w pełni bezpieczny i posiada liczne zabezpieczenia, które zapobiegają samoczynnemu wystrzałowi pary. Poza tym również podgrzewający wodę bojler posiada specjalny zawór, który sprawia, że nie można go otworzyć w czasie pracy.

W opinii konsumentów model ten jest bardzo wydajny i wielofunkcyjny. Bowiem pomoże Ci usunąć nawet największy brud z dywanów czy piekarników. Za sprawą użycia pary wodnej o ciśnieniu 3 bar czas potrzebny na sprzątanie został znacznie skrócony.

 

 

 

 

Karcher SC 4 

 

Myjka parowa Karcher SC 4 jest jednym z najbardziej nowoczesnych i popularnych modeli na rynku. Sława urządzenia wynika z jego funkcjonalności, gdyż produkt ten może być używany do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni w domu, takich jak dywany, lustra, okapy czy kafelki. Dzięki temu za dość niską cenę możesz mieć urządzenie, które łączy w sobie pracę wielu sprzętów.

Dużą zaletą jest wysokie ciśnienie pary, które wynosi aż 4,05 bar. Dzięki temu będziesz w stanie uporać się nawet z bardzo starymi plamami. Z kolei moc grzałki wynosi 2000 W, co sprawia, że prezentowany model jest bardzo wydajny. Kolejną zaletą jest krótki czas podgrzewania wody, co na pewno ucieszy osoby, które nie lubią poświęcać za dużo wolnych chwil na porządki.

Pojemność zbiornika wynosi 0,8 l, co w pełni wystarczy, aby posprzątać mieszkanie. Żeby manewrowanie myjką było proste, producent zdecydował się na dołączenie 4 metrowego kabla, który nie będzie krępować Twoich ruchów.

Kolejnym powodem tak dużej popularności prezentowanego produktu jest duża liczba zabezpieczeń przed dziećmi. Dzięki nim, nawet jeśli maluch znajdzie urządzenie i przyciśnie klawisz uwalniający parę, model nie zostanie uruchomiony. W swoich opiniach konsumenci podkreślają jeszcze, że jest to bardzo wydajny sprzęt, bowiem jest on w stanie posprzątać powierzchnię do 100 m2.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status