Najlepsza myjka ciśnieniowa Nilfisk

Ostatnio aktualizowane: 20.04.19

 

Jaką myjkę ciśnieniową Nilfisk wybrać?

 

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, które pomaga w dokładnym czyszczeniu wielu różnych powierzchni. Najczęściej jednak jest to sprzęt używany do mycia podłóg, schodów, samochodów, dywanów i mebli. Stanąwszy przed wyborem sprzętu nie jesteś pewien, który z dostępnych modeli wybrać? Nie martw się, zakup odpowiedniego produktu nie musi być trudny. Wystarczy, że przeczytasz poniższy poradnik, w którym dokładnie wyjaśniliśmy, co jest istotne podczas wyboru dobrej myjki ciśnieniowej. Jak można łatwo zauważyć, w naszym zestawieniu umieściliśmy produkty Nilfisk. Zdecydowaliśmy się na nie, ponieważ są one polecane przez wielu Internautów ze względu na wielofunkcyjność oraz wysoką bezawaryjność.

Najlepsza myjka ciśnieniowa Nilfisk w 2019 roku to taka, której ciśnienie pracy można regulować. Sprzęt tego typu zazwyczaj myje z ciśnieniem od około 60 bar do 170 bar. Jeżeli zamierzasz używać myjki do mycia różnych powierzchni, to najlepszym wyborem jest sprzęt, którego moc możesz łatwo regulować, ponieważ niektóre powierzchnie są delikatniejsze od innych. Z pewnością nie będziesz używał tego samego ciśnienia do czyszczenia kostki brukowej oraz domowego dywanu.

Z ciśnieniem wiąże się również moc danego urządzenia, ponieważ to pozwala myjce na generowanie dużego ciśnienia. Najczęściej spotykane są produkty o mocy około 1500 W. Jeżeli jednak szukasz mocniejszej myjki, to lepiej zainwestować w model o mocy około 2 kW. Z pomocą takiego urządzenia dokładne umycie każdej powierzchni będzie bardzo łatwe.

Jeśli dany model ma pojemnik, to koniecznie sprawdź, czy jest on przezroczysty. Taki zbiornik pozwoli Ci na stałą kontrolę ilości wody oraz specyfiku, który do niej dodaliśmy. Ważna jest również pojemność pojemnika. Zbyt mały może być powodem, dla którego będziemy musieli bardzo często uzupełniać go wodą.

Najlepsze myjki ciśnieniowe Nilfisk mają długie węże. Jest to bardzo użyteczny element, który decyduje o tym, czy będziemy mogli dostać się do trudno dostępnych miejsc. Jest to równie ważne w przypadku, kiedy myjka jest zasilana sieciowo. Im dłuższy wąż oraz kabel, tym łatwiej nam umyć miejsca, które są oddalone od gniazdka. Nie mamy takiego problemu w przypadku modeli zasilanych akumulatorowo.

Koniecznie sprawdź również, w jakie dodatkowe końcówki jest wyposażona dana myjka. Im więcej elementów w zestawie, tym więcej powierzchni możemy umyć danym urządzeniem.

 

 

Myjki ciśnieniowe Nilfisk – ranking

 

 

Nilfisk P 160.2-15 X-TRA  

 

Nilfisk P 160.2-15 X-TRA to bardzo mocna myjka ciśnieniowa, która może nam posłużyć do mycia kostki brukowej, samochodu oraz schodów. Moc urządzenia wynosi 3,3 kW, co pozwala generować ciśnienie maksymalne 160 barów. Tak mocny sprzęt pozbędzie się nawet zaschniętego brudu, a miejsce, które myjemy, będzie bardzo czyste.

Ciśnienie sprzętu jest regulowane, co pozwala na dopasowanie siły urządzenia do powierzchni, jaką właśnie myjemy. Dzięki temu delikatniejsze powierzchnie nie zostaną uszkodzone. Wąż myjki ma 15 m długości, co pozwala na umycie nawet trudno dostępnych miejsc. Urządzenie jest ciężkie, lecz duże koła oraz wyprofilowany uchwyt pozwalają na łatwe przemieszczanie sprzętu.

Myjka ma kilka końcówek, które wymienia się bardzo szybko dzięki systemowi Quicj&Clean. Miejsce na nie znajduje się w schowku z tyłu produktu. Użytkownicy głównie chwalą bardzo dużą moc myjki, a także to, że jest dobrze wyposażona.

 

 

 

 

Nilfisk-ALTO C 110.7-5 PC X-TRA 

 

Nilfisk-ALTO C 110.7-5 PC X-TRA to myjka, z której pomocą można umyć pojazdy takie jak rowery i samochody, a oprócz tego podjazdy, schody oraz meble ogrodowe. Jest to bardzo dobrze wyposażony produkt, który do czyszczenia każdego miejsca lub przedmiotu ma inną końcówkę. System Quick&Clean sprawia, że bardzo łatwo się je wymienia.

Waga sprzętu wynosi 6 kg. Przenoszenie go nie sprawi nam więc żadnego problemu. Transport ułatwi również uchwyt oraz duże kółka, które nie zatrzymują się na każdej przeszkodzie. Długość węża wynosi 5 m. Element ten pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków. Ciśnienie jest regulowane, a maksymalny poziom generowany przez prezentowany sprzęt to 110 bar. Usunięcie wszystkich zanieczyszczeń nie jest dla urządzenia problemem.

Jest to myjka ciśnieniowa Nilfisk w dobrej cenie o mocy 1,4 kW. Użytkownicy najczęściej wspominają o małej wadze produktu, dzięki której bez problemu możemy go przenosić. Bardzo często piszą oni również o szybkiej wymianie końcówek, co pozwala zaoszczędzić czas.

 

 

 

 

Nilfisk E 145.4-9 X-TRA 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Nilfisk E 145.4-9 X-TRA, myjkę ciśnieniową, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych. Użytkownicy, którzy już zdążyli zaopatrzyć się w prezentowany produkt, podkreślają jego prostą obsługę. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdza się podczas mycia pojazdów, tarasów oraz podjazdów. Z pomocą specjalnej końcówki możemy również czyścić meble ogrodowe.

Moc 2,1 kW pozwala generować ciśnienie 145 barów. Taka moc bez problemu pozwoli nam na pozbycie się kurzu, a nawet zaschniętych zabrudzeń. Wąż o długości 9 m pozwala dostać się do wszystkich zakamarków oczyszczanego miejsca lub przedmiotu. Specjalny wał na przewód sprawia, że myjka nie zabiera dużo miejsca i wygląda estetycznie.

Przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce ułatwiają uchwyt oraz kółka. Z kolei sprawne wymienianie końcówek umożliwia specjalny system. Użytkownicy są najbardziej zadowoleni z prostej obsługi myjki oraz solidnego wykonania sprzętu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...