Najlepsza myjka ciśnieniowa Karcher

Ostatnio aktualizowane: 08.04.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką myjkę ciśnieniową Karcher wybrać?

 

Sprzątanie mieszkania często bywa czasochłonną czynnością. Niestety, jeśli chcemy żyć w czystym mieszkaniu, które pozbawione jest bakterii i zarazków musimy regularnie usuwać brud z fug, piekarników, okapów, dywanów i różnych zakamarków między meblami. Jeśli problem ten jest Ci bliski, polecamy zakup myjki ciśnieniowej. Przyrząd ten pomoże Ci usunąć nawet silne zabrudzenia. Niestety, zakup takiego sprzętu nie jest zbyt prosty. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, w którym pokażemy Ci, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinien mieć wysokiej jakości produkt. Co więcej, na końcu naszego artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze myjki ciśnieniowe Karcher.

Zapewne wielu osobom znana jest niemiecka firma Karcher. Zajmuje się ona produkcją oraz dystrybucją sprzętu do czyszczenia domów, ale również przestrzeni użytkowych, takich jak magazyny, biura czy lokale gastronomiczne. Popularność marki rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszego, wysokociśnieniowego modelu, który zdecydowanie skrócił czas sprzątania.

Decydując się na zakup myjki ciśnieniowej, warto zwrócić uwagę na ciśnienie wody, które podawane jest w barach. Naturalnie, im większa będzie ta wartość, tym bardziej efektywna będzie praca urządzenia. Niestety, zbyt duże ciśnienie może uszkodzić lakier i niektóre meble, dlatego polecamy maszyny, które mają nie więcej niż 160 barów.

Kolejnym, ważnym kryterium jest wydajność interesującego Cię modelu. Parametr ten podawany jest w litrach na godzinę. Im wartość ta jest większa, tym efektywniejsza będzie praca sprzętu. Najlepsze myjki na rynku są w stanie wygenerować 500 l/h.

Aby sprzątanie przy pomocy myjki było bardziej efektywne, a tym samym krótsze, warto zainwestować w model, który posiada podgrzewacz. Wynika to z tego, że ciepła woda znacznie skuteczniej usuwa zabrudzenia. Kolejnym, ciekawym dodatkiem będzie specjalny pojemnik na detergenty i system dozujący chemikalia. Takie elementy poprawią efekty Twojego sprzątania.

 

 

Myjki ciśnieniowe Karcher – Ranking

 

 

Karcher K7 Premium

 

Model K7 Premium marki Karcher to bardzo nowoczesna i wydajna myjka ciśnieniowa, przeznaczona do czyszczenia elewacji, samochodu oraz wnętrza domu.

Ta najlepsza myjka ciśnieniowa Karcher w 2020 roku posiada aż 2 tryby pracy: zwykły i eco. Praca na najwyższych obrotach pozwala na skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń z dowolnej powierzchni. Z kolei, wybór procedury eco gwarantuje większą oszczędność prądu i wody. Opcja ta może być wykorzystywana podczas regularnego usuwania niewielkich zabrudzeń, zaś tryb zwykły podczas usuwania większego brudu.

Ciśnienie myjki wynosi aż 160 bar, a jej wydajność to 600 l/h. Dzięki temu, prezentowany produkt pomoże Ci w krótkim czasie uporać się ze wszelkimi zabrudzeniami na Twojej posesji. Bardzo wydajny silnik, którego moc wynosi aż 3000 W jest powodem tak dużej popularności modelu.

Wymiary maszyny to: wysokość – 96,8 cm, szerokość – 46,1 cm, głębokość – 40,4 cm, zaś waga przyrządu to 20 kg. Poza tym, myjka posiada wąż, którego długość wynosi 10 m. Takie parametry gwarantują, że bez problemu będziesz w stanie przechowywać urządzenie.

Opinie konsumentów o tym modelu są pozytywne. Duża liczba użytkowników doceniła wydajność maszyny oraz jej dużą moc.

 

 

 

 

Karcher K5 Full Control

 

Myjka ciśnieniowa K5 Full Control marki Karcher to jeden z najbardziej innowacyjnych modeli na rynku. Może Ci ona posłużyć do wysprzątania mieszkania, biura, garażu, piwnicy, elewacji czy wnętrza samochodu. Za sprawą dużej wydajności, która wynosi aż 500 l/h, przyrząd w krótkim czasie pomoże Ci uporać się nawet z dużymi zabrudzeniami.

Na pistolecie produktu znajduje się wyświetlacz LED, na którym w prosty sposób będziesz mógł wybrać jeden z trzech ustawień ciśnienia. Obok tego, znajduje się specjalny suwak Vario Power, który oferuje płynną zmianę ciśnienia od niskiego do wysokiego.  Kolejnym udogodnieniem jest pistolet Full Control, cechujący się precyzją działania. Nie musisz się zatem obawiać o zniszczenie czyszczonej powierzchni.

Dużym atutem prezentowanego sprzętu jest jego spora wydajność, bowiem w czasie jednej godziny maszyna ta jest w stanie usunąć zabrudzenia z aż 40 m2.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność maszyny, która zdecydowanie skraca czas sprzątania.

 

 

 

 

Karcher K3

 

Model K3 jest bardzo wydajną myjką ciśnieniową Karcher w dobrej cenie. Produkt przeznaczony jest do użytku domowego, ale będziesz nim również w stanie posprzątać samochód, elewację, chodniki lub garaż. Pistolet maszyny posiada specjalny suwak, umożliwiający kontrolę ciśnienia, dlatego bez problemu dopasujesz tryb pracy do rodzaju mebli. Jest to szczególnie ważne w przypadku powierzchni lakierowanych, bowiem mogą one ulec zniszczenie pod wpływem zbyt dużego ciśnienia.

Wąż myjki ma aż 6 m długości, zatem bez trudu wyczyścisz nim nawet najbardziej oddalone powierzchnie. Poza tym, model ten ma wyjmowany zbiornik na środki czyszczące, który jest bardzo prosty w opróżnieniu. Co więcej, z racji dość dużej wagi urządzenia (20 kg), producent zdecydował się umieścić w sprzęcie duże koła ułatwiające prowadzenie.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup tego modelu, ze względu na jego niską cenę oraz dobre parametry. Maszyna ta jest bowiem w stanie wygenerować ciśnienie 120 bar. Z kolei, wydajność tłoczenia wynosi 300 l/h.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status