Ranking 3 najlepszych myjek ciśnieniowych Karcher w 2020

Ostatnio aktualizowane: 20.10.20

 

Najlepsza myjka ciśnieniowa Karcher – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Myjki ciśnieniowe Karcher są polecane przez sporą grupę konsumentów. Zdaniem większości użytkowników oferowane przez tę firmę sprzęty wyróżniają się efektywnym działaniem i solidnym wykonaniem, a dodatkowo są proste w obsłudze. Wśród najczęściej polecanych modeli znajduje się Karcher K5 Full Control, który można kupić w przystępnej cenie. Urządzenie ma specjalny pistolet z regulowanym ciśnieniem. Można go łatwo dostosować do aktualnie czyszczonej powierzchni. Myjka jest dostępna w zestawie z dodatkowymi akcesoriami m.in. przystawką T-Racer przeznaczoną do czyszczenia większych powierzchni. Wąż ciśnieniowy ma długość równą 8 m, co gwarantuje wygodę użytkowania. Urządzenie ma wbudowany filtr do wody. W naszym rankingu prezentujemy też inne godne uwagi sprzęty. Drugie miejsce w zestawieniu należy do myjki ciśnieniowej Karcher K7 Premium Full Control Plus Home. Jest ona wyposażona w lancę 3w1. Można ją swobodnie przekręcać i w ten sposób przełączać między dyszą rotacyjną, nanoszeniem środka czyszczącego, a płaskim strumieniem.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką myjkę ciśnieniową Karcher wybrać?

 

Sprzątanie mieszkania często bywa czasochłonną czynnością. Niestety, jeśli chcemy żyć w czystym mieszkaniu, które pozbawione jest bakterii i zarazków musimy regularnie usuwać brud z fug, piekarników, okapów, dywanów i różnych zakamarków między meblami. Jeśli problem ten jest Ci bliski, polecamy zakup myjki ciśnieniowej. Przyrząd ten pomoże Ci usunąć nawet silne zabrudzenia. Niestety, zakup takiego sprzętu nie jest zbyt prosty. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, w którym pokażemy Ci, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinien mieć wysokiej jakości produkt. Co więcej, na końcu naszego artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze myjki ciśnieniowe Karcher.

Zapewne wielu osobom znana jest niemiecka firma Karcher. Zajmuje się ona produkcją oraz dystrybucją sprzętu do czyszczenia domów, ale również przestrzeni użytkowych, takich jak magazyny, biura czy lokale gastronomiczne. Popularność marki rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszego, wysokociśnieniowego modelu, który zdecydowanie skrócił czas sprzątania.

Decydując się na zakup myjki ciśnieniowej, warto zwrócić uwagę na ciśnienie wody, które podawane jest w barach. Naturalnie, im większa będzie ta wartość, tym bardziej efektywna będzie praca urządzenia. Niestety, zbyt duże ciśnienie może uszkodzić lakier i niektóre meble, dlatego polecamy maszyny, które mają nie więcej niż 160 barów.

Kolejnym, ważnym kryterium jest wydajność interesującego Cię modelu. Parametr ten podawany jest w litrach na godzinę. Im wartość ta jest większa, tym efektywniejsza będzie praca sprzętu. Najlepsze myjki na rynku są w stanie wygenerować 500 l/h.

Aby sprzątanie przy pomocy myjki było bardziej efektywne, a tym samym krótsze, warto zainwestować w model, który posiada podgrzewacz. Wynika to z tego, że ciepła woda znacznie skuteczniej usuwa zabrudzenia. Kolejnym, ciekawym dodatkiem będzie specjalny pojemnik na detergenty i system dozujący chemikalia. Takie elementy poprawią efekty Twojego sprzątania.

 

 

Myjki ciśnieniowe Karcher – Ranking

 

 

1. Myjka Ciśnieniowa Karcher K5 Full Control

 

Myjka ciśnieniowa K5 Full Control marki Karcher to jeden z najbardziej innowacyjnych modeli na rynku. Może Ci ona posłużyć do wysprzątania mieszkania, biura, garażu, piwnicy, elewacji czy wnętrza samochodu. Za sprawą dużej wydajności, która wynosi aż 500 l/h, przyrząd w krótkim czasie pomoże Ci uporać się nawet z dużymi zabrudzeniami.

Na pistolecie produktu znajduje się wyświetlacz LED, na którym w prosty sposób będziesz mógł wybrać jeden z trzech ustawień ciśnienia. Obok tego, znajduje się specjalny suwak Vario Power, który oferuje płynną zmianę ciśnienia od niskiego do wysokiego.  Kolejnym udogodnieniem jest pistolet Full Control, cechujący się precyzją działania. Nie musisz się zatem obawiać o zniszczenie czyszczonej powierzchni.

Dużym atutem prezentowanego sprzętu jest jego spora wydajność, bowiem w czasie jednej godziny maszyna ta jest w stanie usunąć zabrudzenia z aż 40 m2.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność maszyny, która zdecydowanie skraca czas sprzątania. Model K5 Full Control to bardzo dobra myjka ciśnieniowa Karcher do 1500 zł. Wydajność tłoczenia wynosi 500 l/h, a długość węża jest równa 8 m.

Zalety
Pistolet Full Control:

Myjka ciśnieniowa ma specjalny pistolet Full Control, który daje możliwość regulowania poziomu ciśnienia w zależności od intensywności zabrudzeń danej powierzchni.

Łatwa obsługa:

Myjka ciśnieniowa ma specjalny pistolet Full Control, który daje możliwość regulowania poziomu ciśnienia w zależności od intensywności zabrudzeń danej powierzchni.

Łatwa obsługa:

Sprzęt tak skonstruowano, aby jego obsługa była jak najprostsza. Aplikacja środka czyszczącego przebiega szybko i bez problemów. Nie trzeba używać do tego siły.

Efektywne chłodzenie:

Do zestawu dołączono przydatne akcesoria. Kupujący otrzymuje środek do czyszczenia elewacji i kamienia, a także przystawki T-Racer T 350, które wykorzystuje się do pielęgnacji większych powierzchni.

Pozycja parking:

Sprzęt można ustawić w pozycji parking, tak aby lancę i pistolet można było wygodnie przechowywać na urządzeniu.

Wady
Moc silnika:

Część osób twierdzi, że zastosowany w sprzęcie silnik ma stosunkowo małą moc. Jest to odczuwalne szczególnie w trakcie czyszczenia bardzo zabrudzonej powierzchni (dłuższy czas pracy).

 

 

 

 

2. Urządzenie Wysokociśnieniowe Karcher K7 Premium Full Control Plus Home

 

Polecamy Twojej uwadze myjkę ciśnieniową Karcher K7 Premium Full Control Plus Home o szerokim zastosowaniu. Sprzęt można używać do czyszczenia wielu różnych miejsc i powierzchni np.: balkonów, basenów, fasad budynków, samochodów, motorów i skuterów, rowerów czy kamperów. Model jest sprzedawany w zestawie z lancą 3w1, pistoletem, przystawką płaską i T-Racer T 450, a także wężem wysokociśnieniowym i środkiem czyszczącym.

Wymiary prezentowanego sprzętu to: długość – 46,3 cm, szerokość – 33 cm i wysokość – 66,7 cm. Jego waga wynosi 18 kg, ale przy podstawie znajdują się kółka ułatwiające przenoszenie. Wydajność powierzchniowa wynosi 60 m2/h, a tłoczenia jest równa 600 l/h. Pozycja parking pozwala na wygodne przechowywanie myjki ciśnieniowej.

Opinie na temat prezentowanego sprzętu są pozytywne. Większość osób zgadza się z tym, że korzystnie z niego jest wygodne i proste. Sporą zaletą jest możliwość wykorzystywania myjki ciśnieniowej do różnych prac.  Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ma wąż o długości równej 10 m. Ciśnienie urządzenia wynosi 180 barów.

Zalety
Technologia Plug’n’Clean:

Myjka ciśnieniowa wykorzystuje system Plug’n’Clean, co oznacza, że środek czyszczący jest podawany bezpośrednio z opakowania. Umieszcza się go w wyznaczonym do tego miejscu, a jego wymiana zajmuje tylko chwilę.

Łatwe przechowywanie:

Sprzęt jest łatwy w przechowywaniu, bo pistolet i lancę można umieścić bezpośrednio na nim. Na obudowie znajduje się też miejsce na akcesoria.

Szerokie możliwości zastosowania:

Jak potwierdził przeprowadzony test myjek wysokociśnieniowych Karcher, opisywane urządzenie sprawdza się do czyszczenia różnych powierzchni. Można wykorzystać je do pielęgnacji m.in.: balkonów, patio, basenów, fasad budynków, motorów, rowerów, kamiennych ścieżek i samochodów.

Solidna obudowa:

Myjka ciśnieniowa ma solidną obudowę skutecznie zabezpieczającą wewnętrzny mechanizm przed awarią.

Wady
Kółka:

U podstawy sprzętu znajdują się kółka, które mają ułatwić jego przenoszenie. Niemniej jednak jakość ich wykonania zdaniem pojedynczych osób nie jest najlepsza.

 

 

 

 

3. Myjka Ciśnieniowa Karcher K 3 1.601-812.0

 

Model K3 jest bardzo wydajną myjką ciśnieniową Karcher w dobrej cenie. Produkt przeznaczony jest do użytku domowego, ale będziesz nim również w stanie posprzątać samochód, elewację, chodniki lub garaż. Pistolet maszyny posiada specjalny suwak, umożliwiający kontrolę ciśnienia, dlatego bez problemu dopasujesz tryb pracy do rodzaju mebli. Jest to szczególnie ważne w przypadku powierzchni lakierowanych, bowiem mogą one ulec zniszczenie pod wpływem zbyt dużego ciśnienia.

Wąż myjki ma aż 6 m długości, zatem bez trudu wyczyścisz nim nawet najbardziej oddalone powierzchnie. Poza tym, model ten ma wyjmowany zbiornik na środki czyszczące, który jest bardzo prosty w opróżnieniu. Co więcej, z racji dość dużej wagi urządzenia (20 kg), producent zdecydował się umieścić w sprzęcie duże koła ułatwiające prowadzenie.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup tego modelu, ze względu na jego niską cenę oraz dobre parametry. Maszyna ta jest bowiem w stanie wygenerować ciśnienie 120 bar. Z kolei, wydajność tłoczenia wynosi 300 l/h. Karcher K3 to myjka ciśnieniowa, której wydajność wynosi 380 l/h. Wąż ma długość równą 6 m.

Pros
Złącze Quick Connect:

Urządzenie ma specjalne złącze Quick Connect, które pozwala na szybkie podłączenie i odłączenie węża.

Łatwa regulacja strumienia:

Myjka ciśnieniowa jest sprzedawana w zestawie z dyszą Vario Power, która daje możliwość łatwej regulacji strumienia. Do wyboru są 3 ustawienia: lekki, średni i silny strumień.

Niewielka waga:

Przenoszenie sprzętu nie jest męczące, bo waży on niecałe 6 kg. Dodatkowo u podstawy umieszczone są kółka, a na obudowie znajduje się sporej wielkości uchwyt.

Wady
Nie do dużych powierzchni:

Urządzenie nie sprawdza się dobrze w przypadku czyszczenia dużych i mocno zabrudzonych powierzchni. Jest ono przystosowane do nieco mniej intensywnej pracy.

 

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Karcher K7 Premium

 

Model K7 Premium marki Karcher to bardzo nowoczesna i wydajna myjka ciśnieniowa, przeznaczona do czyszczenia elewacji, samochodu oraz wnętrza domu.

Ta najlepsza myjka ciśnieniowa Karcher w 2020 roku posiada aż 2 tryby pracy: zwykły i eco. Praca na najwyższych obrotach pozwala na skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń z dowolnej powierzchni. Z kolei, wybór procedury eco gwarantuje większą oszczędność prądu i wody. Opcja ta może być wykorzystywana podczas regularnego usuwania niewielkich zabrudzeń, zaś tryb zwykły podczas usuwania większego brudu.

Ciśnienie myjki wynosi aż 160 bar, a jej wydajność to 600 l/h. Dzięki temu, prezentowany produkt pomoże Ci w krótkim czasie uporać się ze wszelkimi zabrudzeniami na Twojej posesji. Bardzo wydajny silnik, którego moc wynosi aż 3000 W jest powodem tak dużej popularności modelu.

Wymiary maszyny to: wysokość – 96,8 cm, szerokość – 46,1 cm, głębokość – 40,4 cm, zaś waga przyrządu to 20 kg. Poza tym, myjka posiada wąż, którego długość wynosi 10 m. Takie parametry gwarantują, że bez problemu będziesz w stanie przechowywać urządzenie.

Opinie konsumentów o tym modelu są pozytywne. Duża liczba użytkowników doceniła wydajność maszyny oraz jej dużą moc.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status