ᐅ Dobre lodówki side by side Samsung – rankingi i opinie 

Najlepsza lodówka side by side Samsung

Ostatnio aktualizowane: 17.11.19

 

Jaką lodówkę side by side Samsung wybrać ?

 

Lodówka jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej kuchni, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Wybierając nowy sprzęt, warto pamiętać, że pracuje on 24 godziny na dobę, dlatego ważne jest dobranie odpowiednich parametrów. Oferta rynkowa tego typu produktów jest niezwykle szeroka, a producenci AGD prześcigają się w mnogości wzorów i funkcji. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze lodówki side by side Samsung.

Lodówki side by side są podzielone na dwie części, z których jedną stanowi chłodziarka, a drugą zamrażarka. W każdej z nich znaleźć można półki lub szuflady, dzięki którym przechowywana żywność może być wygodnie posegregowana. Niewątpliwym liderem w produkcji tego typu urządzeń jest firma Samsung, która od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęty. Oprócz wszelkiego rodzaju produktów elektronicznych, w ofercie marki znajdziemy także lodówki, cechujące się niską awaryjnością oraz eleganckim i nowoczesnym designem.

Przed zakupem odpowiedniej lodówki należy mieć na uwadze jej klasę energetyczną. To właśnie ten parametr mówi nam, ile prądu zużywa urządzenie. Wszyscy producenci stosują 9-stopniową skalę, której przedział rozpoczyna się od G (najmniej energooszczędna) do A+++ (najbardziej energooszczędna). Warto pamiętać, że lodówki side by side charakteryzują się bardzo dużą pojemnością, która może wynosić nawet 600 litrów. Dlatego warto zakupić sprzęt, który będzie możliwie najbardziej ekonomiczny i oszczędny.

Najlepsza lodówka side by side Samsung w 2019 roku wyposażona jest także w system No Frost, dzięki któremu jej rozmrażanie nie jest konieczne, gdyż szron nie osadza się na ściankach. Zaoszczędzi to nasz czas i energię. Przydatna jest również powłoka antybakteryjna, która chroni żywność przed rozwijaniem się szkodliwych bakterii, mikroorganizmów, czy pleśni. Wydłuża ona tym samym okres przydatności do spożycia. Wygodną opcją są wyjmowane szuflady, które ułatwią nam przechowywanie jedzenia. Poza tym, w tego typu sprzętach znaleźć możemy liczne funkcje, takie jak filtr wody, kostkarka do lodu, czy zewnętrzny barek, które stanowią dodatkowe udogodnienia.

 

 

Lodówki side by side Samsung – ranking

 

 

Samsung RS7528THCSL

 

Nasze zestawienie otwiera model Samsung RS7528THCSL. Ta lodówka side by side Samsung w dobrej cenie wykorzystuje system sterowania temperaturą do zapewnienia optymalnej wilgotności w obu komorach. Dzięki systemowi Twin Cooling Plus, produkty spożywcze zachowują swój zapach, konsystencję i świeżość.

Na tylnej ściance urządzenia zamontowano oświetlenie LED, które zużywa mało energii i pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz. Światło jest wyjątkowo jasne, dlatego nie będziemy mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego produktu nawet na najniższej półce.

W modelu tym zastosowano technologię Multi Flow, zapewniającą równomierną temperaturę wewnątrz. Możliwe jest to za sprawą licznych otworów umieszczonych nad każdą półką. Takie rozwiązanie sprawia, że jedzenie jest dłużej świeże.

Lodówka posiada również technologię No Frost, dzięki której produkty zachowują świeżość i walory odżywcze, a na ściankach nie osadza się szron. Użytkowanie sprzętu jest bardzo wygodne, gdyż nie trzeba go rozmrażać.

Model ten jest energooszczędny, jego klasa energetyczna to A++. Wymiary lodówki to 96 cm x 190,9 cm x 81 cm. Klienci zgodnie twierdzą, że sprzęt dobrze się spisuje, jest bardzo pojemny i cicho pracuje.

 

 

 

 

Samsung RS7768FHCBC

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Samsung RS7768FHCBC. Jest to chłodziarko-zamrażarka, która dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i eleganckiego wzornictwa, pasuje do wnętrza każdej kuchni.

W drzwi zamrażarki wbudowano funkcjonalną kostkarkę do lodu Clear View o pojemności 2 kg. Dzięki przezroczystemu zbiornikowi możemy łatwo kontrolować, ile lodu zostało. Model ten wyposażony jest także w uchwyt Easy Handle, dzięki któremu otwiera się go lekko i bez użycia siły.

Idealną jasność wnętrza lodówki zapewnia oświetlenie LED o delikatnej barwie. Nie emituje ono ciepła i nie zużywa dodatkowej energii, za to dokładnie oświetli każdy zakamarek wnętrza.

Produkt ten posiada także system chłodzenia No Frost, dzięki któremu do środka nawiewane jest chłodne powietrze bez wilgoci. Na ściankach i na produktach spożywczych nie osadza się szron i lód. Jedzenie dłużej zachowuje świeżość, a lodówka nie wymaga rozmrażania.

Wymiary tego modelu to 96 cm x 190 cm x 81 cm. Jego klasa energetyczna to A++, zużywa więc bardzo mało prądu. Osoby, które zdecydowały się na zakup tej lodówki dodają także, że ma ona bardzo estetyczny wygląd, cicho pracuje i jest wygodna w użytkowaniu.

 

 

 

 

Samsung RS7778FHCWW

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także modelu Samsung RS7778FHCWW. Jest to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka, która idealnie komponuje się z wnętrzem kuchni. Posiada ona wbudowaną kostkarkę do lodu o pojemności 2 kg, szufladę Big Box oraz system regulowanych półek. Wszystkie te elementy sprawiają, że sprzęt jest bardzo pojemny i funkcjonalny.

Chłodzenie wewnątrz urządzenia zapewnia technologia Twin Cooling Plus. Dzięki niej mamy możliwość sterowania temperaturą, co wraz z pracą wentylatorów zapewnia odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki temu żywność się nie psuje i dłużej zachowuje świeżość.

Model ten wyposażony jest w wyświetlacz LED, który dostarcza informacji na temat pracy urządzenia. Posiada on również minibarek, dzięki któremu dostęp do schłodzonych napojów jest bardzo wygodny. Sprzęt posiada również system No Frost, dzięki któremu lód i szron nie osadzają się na żywności i ściankach.

Wymiary tego produktu to 97 cm x 190 cm x 77 cm. Jego klasa energetyczna to A+. Według opinii użytkowników, lodówka pracuje bardzo cicho, jest pojemna i solidnie wykonana.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status