Najlepsza golarka do ubrań Philips

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Jaką golarkę do ubrań Philips wybrać?

 

Zmechacone bluzki, czy sweterki to zmora każdego miłośnika mody. Nawet najlepszej jakości ciuchy mają tendencję do zużywania się, przez co nie wyglądają estetycznie. Aby nasze dzianiny wyglądały tak, jak w momencie zakupu, warto użyć elektrycznej golarki do ubrań. Oferta rynkowa tego typu sprzętów jest dość szeroka, co z pewnością nie ułatwia wyboru. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwracać uwagę podczas zakupów. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz dwie najlepsze golarki do ubrań Philips.

 

 

Firma Philips od 1891 roku zajmuje się produkcją wysokiej klasy AGD. W ofercie marki znaleźć możemy między innymi żelazka, ekspresy do kawy, sokowirówki, czajniki, czy odkurzacze. Philips zajmuje się także produkcją mniejszych przyrządów, takich jak golarki do ubrań. Urządzenia tej marki cechuje niebanalne wzornictwo i wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego nabywając sprzęt możemy mieć pewność, że będzie on wysokiej jakości.

Wybierając golarkę warto mieć na uwadze jej jakość. Tańsze produkty są zazwyczaj mniej efektywne i używając ich trzeba powtórzyć czynność kilkakrotnie, aby osiągnąć zadowalający nas rezultat. Ubrania nie są skutecznie oczyszczane, przez co cały proces zajmuje dużo czasu. Sprzęty niższej jakości często też posiadają słabe zaczepy, które się wyłamują, a zawartość pojemniczka na zmechacenia rozsypuje się po pomieszczeniu. Poza tym tanie golarki mogą zaciągnąć lub zniszczyć delikatną tkaninę, dlatego warto nabyć produkt lepszej jakości.

Kupując nową golarkę do ubrań możemy wybierać spośród urządzeń zasilanych sieciowo lub akumulatorowo. Nabywając sprzęt zasilany sieciowo zwróćmy uwagę na długość przewodu, który nie powinien ograniczać obsługi przyrządu. Modele na baterie są wygodną alternatywą, jednak miejmy na uwadze fakt, że ilość energii zgromadzonej w jednej baterii nie wystarczy nam na długo.

Najlepsza golarka do ubrań w 2020 roku powinna posiadać również ostre noże, które szybko się nie stępią. Najlepsze będą sprzęty z nożykami ze stali nierdzewnej. Miejmy na uwadze również to, że nie wszystkie modele przeznaczone są do każdego rodzaju tkanin, dlatego starajmy się wybrać jak najbardziej uniwersalny typ. Poza tym, przyrząd powinien mieć ergonomiczny kształt i dobrze leżeć w dłoni. Dzięki temu, nawet długie korzystanie z niego nie spowoduje u nas dyskomfortu.

 

 

Golarki do ubrań Philips – Ranking

 

 

Philips GC026/00

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Philips GC026/00. Jest to elektryczna golarka do ubrań Philips w dobrej cenie, która sprawia, że wszelkie stare dzianiny ponownie wyglądają jak nowe.

Urządzenie zasilane jest przy pomocy 2 baterii AA dołączonych do zestawu. Wyposażone jest ono w ostrza, które wykonują aż 8800 obrotów na minutę. Dzięki temu skutecznie usuwa zmechacenia z odzieży i pozostawia tkaninę gładką.

Ostrza rozmieszczone są na dużej powierzchni, co sprawia, że za jednym razem możemy usunąć zmechacenia z większego obszaru. Dzięki temu oszczędzamy nasz czas i energię, a przywrócenie swetrom świeżego wyglądu możliwe jest przy użyciu mniejszej liczby ruchów. Siateczka zabezpieczająca część tnącą wyposażona jest w otwory o trzech różnych wielkościach, umożliwiając zebranie zmechaceń o dowolnej wielkości.

Model ten posiada nasadkę regulującą wysokość, która umożliwia oczyszczanie nawet najdelikatniejszych tkanin. Pojemnik, w którym zbierają się zanieczyszczenia, można łatwo zdejmować i opróżnić.  W zestawie z urządzeniem otrzymamy szczoteczkę, która ułatwia oczyszczenie go po użyciu oraz instrukcję obsługi.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego przyrządu cenią sobie jego wydajność i skuteczność. W swoich opiniach podkreślają, że model ten jest solidnie wykonany i cicho pracuje, a po jego użyciu swetry wyglądają jak nowe.

 

 

 

 

Philips GC026/30

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Philips GC026/30. Jest to golarka do tkanin zasilana dwoma bateriami AA, dzięki czemu ułatwia swobodne ruchy, nieograniczone krótkim przewodem.  

Model ten posiada dużą powierzchnię tnącą, dzięki czemu przy jednym zabiegu usuniemy zmechacenia z większej powierzchni ubrań. Ostrza sprzętu wykonane są ze stali nierdzewnej, gwarantującej ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wykonują one do 8800 obrotów na minutę, szybko i skutecznie usuwając zanieczyszczenia z odzieży.

Siateczka osłaniająca noże posiada otwory o 3 różnych rozmiarach. Dzięki temu mamy możliwość zebrania zmechaceń o dowolnej wielkości. Zanieczyszczenia zbierają się w specjalnie przeznaczonym pojemniczku, który można łatwo wyjąć i opróżnić. Produkt ten posiada także nasadkę regulującą wysokość, która umożliwia usuwanie zmechaceń z wszystkich, nawet najdelikatniejszych tkanin.

Wraz z przyrządem w zestawie otrzymamy baterie firmy Philips, instrukcję obsługi oraz szczoteczkę do czyszczenia urządzenia po użyciu. Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym 12,3 cm x 5,8 cm x 8 cm oraz niewielkiej wadze 134 g, produkt ten jest wygodny w użyciu i dobrze leży w dłoni.

Opinie konsumentów o tym modelu są pozytywne. Doceniają oni jego łatwość obsługi, stuteczność oraz wysoką jakość połączoną z atrakcyjną ceną.

  

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2.33 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status