Najlepsza golarka do ubrań na prąd

Ostatnio aktualizowane: 19.01.19

 

Jaką golarkę do ubrań na prąd wybrać?

 

Problem, który na pewno wszystkim nam jest bliski są zmechacone ubrania w naszej szafie. Szczególnie tyczy się to swetrów, czy płaszczy zimowych. Na obecność nieestetycznych kulek narażone są również inne elementy garderoby, takie jak szaliki, rękawiczki, bluzki, czy sukienki. Aby zadbać o ich elegancki wygląd, radzimy zakup golarki do ubrań. Pomoże Ci ona uporać się ze zmechaceniami. Wiemy, że nie jest to urządzenie, które znajduje się w każdym domu i zapewne wiele osób nie wie, jak je wybrać. Jeśli zaliczasz się do tej grupy, polecamy lekturę tego poradnika. Dowiesz się, z niego, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy mają najlepsze golarki do ubrań na prąd. Artykuł został urozmaicony o niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy modele, nad zakupem których warto się zastanowić.

 

 

Wybierając urządzenie tego typu powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na noże, jakie ono posiada. Jeśli zależy Ci na szybkiej i dokładnej pracy, maszyna powinna mieć naostrzone ostrza. Z tego powodu odradzamy zakup bardzo tanich modeli, gdyż zazwyczaj wykonane są z materiałów o wątpliwym pochodzeniu. Co więcej, tylko noże wykonane ze stali szlachetnej lub tytanu pozwolą na precyzyjne pozbycie się zmechaceń. Ponadto są one odporne na korozje, zatem będziesz mógł z nich korzystać przez długi czas.

Jeśli interesuje Cię najlepsza golarka do ubrań na prąd w 2019 roku koniecznie zwróć uwagę na kabel, jaki posiada interesujący Cię sprzęt. Niestety, niektóre urządzenia mają bardzo krótki przewód, co sprawia, że usuwanie zmechaceń jest bardzo utrudnione. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci modele, których kabel posiada od 2 m do nawet 5 m.

Pamiętaj też, aby zwrócić uwagę na przeznaczenie interesującego Cię narzędzia. Niestety niektóre urządzenia przystosowane są jedynie do niewielkich zmechaceń, jakie widzimy na bluzkach, czy szalikach. Zaś z kółkami na swetrach, czy płaszczach zimowych nie dadzą sobie rady. Z tego powodu, radzimy wybór uniwersalnego narzędzia, które pozwoli na wyczyszczenie wszystkich rodzajów tkanin.

Gdy wyjmujemy ubrania z szafy i przygotowujemy je na nową porę roku, często musimy uporać się z dużą liczbą zmechaceń. Wiąże się to z wielogodzinną pracą. Dlatego dobrze, aby kształt interesującego nas modelu był ergonomiczny i dobrze leżał w dłoni.

 

 

Golarki do ubrań na prąd – ranking

 

 

Camry CR 9606

 

Poszukując dobrego i wydajnego urządzenia, które pomoże Ci pozbyć się zmechaceń na tkaninie, warto przyjrzeć się bliżej modelowi Camry CR 9606. Jest to bardzo nowoczesna golarka do ubrań, zasilana sieciowo-akumulatorowo. Gwarantuje to dużą moc przy usuwaniu nawet największych kulek z materiału. Ponadto możliwość odłączenia maszyny od prądu sprawia, że będziesz mógł ją zabrać ze sobą na wakacje. Dzięki temu Twoje ubrania zawsze będą się elegancko prezentować.

Prezentowany produkt może być używany do swetrów, szalików, dywanów, płaszczy zimowych, ale również i delikatnych tkanin. Wszystko dzięki ostrym nożom, wykonanym ze stali nierdzewnej. Zapewniają one precyzyjne cięcie. Warto dodać, że maszyna usuwa również nieestetyczne supełki i wystające nitki, które wraz z użytkowaniem, pojawiają się na tkaninach. Obsługa golarki do ubrań jest bardzo intuicyjna, zatem nawet osoby starsze nie będą miały problemu z użytkowaniem. Dużym atutem jest ergonomiczna rączka, która ułatwia prowadzenie sprzętu. Poza tym bardzo dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. Zdecydowanie zwiększa to komfort i tempo pracy.

Opinie konsumentów o prezentowanej maszynie są bardzo pozytywne. Wielu klientów doceniło elegancki wygląd, niską cenę oraz dużą efektywność pracy modelu.

 

 

 

 

Eldom GDS4

 

Jeśli masz w szafie dużo ubrań, na których pojawiły się nieestetyczne zmechacenia, to polecamy zakup Eldom GDS4. Jest to innowacyjna i bardzo wydajna golarka do ubrań, która pozwoli Ci pozbyć się kulek z materiału oraz wystających nitek. Maszyna zasilana jest akumulatorowo, zatem jej użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Moc golarki wynosi 3 W, zatem bez trudu upora się ona z dużymi zmechaceniami, jakie możemy znaleźć na swetrach, czy dywanach. Największym atutem sprzętu są ostre noże ze stali nierdzewnej, które pozwolą Ci na szybkie usunięcie niechcianych kulek materiału. Cięcie jest bardzo precyzyjne, zatem tkaninom nie zagraża porwanie. Wszystkie odpady zostają umieszczone w dużym, przezroczystym pudełku. Pozwala to na większą kontrolę zebranych zabrudzeń. Gdy zobaczysz, że zbiornik jest pełen, wystarczy go odczepić i wyrzucić zawartość do śmietnika.

Prezentowana golarka do ubrań na prąd w dobrej cenie posiada wiele pozytywnych opinii konsumentów. Wiele osób doceniło dużą funkcjonalność modelu oraz precyzyjne cięcie noży. Dzięki temu w krótkim czasie przywrócisz swoim ubraniom elegancki wygląd.

 

 

 

 

Mesko MS 9607

 

Model MS 9607 marki Mesko to bardzo wydajna golarka do ubrań. Sprzęt dedykowany jest do każdego rodzaju tkaniny, w tym grubych zimowych swetrów, płaszczy, a nawet dywanów. W czasie pracy noże wykonane ze stali nierdzewnej szybko i precyzyjnie usunął wszelkie zmechacenia i supełki, które powstały na powierzchni ubrań.

Warto dodać, że cięcie dokonywane tuż przy tkaninie, jest bardzo precyzyjne. Nie musisz się zatem obawiać o zniszczenie ulubionych bluzek. Wszystkie kulki z materiału zostają umieszczone w przezroczystym pudełku na odpady. Pomoże Ci to lepiej kontrolować stopień wypełnienia. W sytuacji, gdy zbiornik będzie pełen, wystarczy go odczepić i opróżnić. Obsługa maszyny jest bardzo intuicyjna, zatem nawet osoby starsze nie będą miały problemu z użytkowaniem prezentowanego produktu.

Liczna grupa konsumentów doceniła ergonomiczna rączkę, która gwarantuje proste i szybkie prowadzenie golarki po materiale. Dzięki temu praca z urządzeniem jest bardzo komfortowa. Wiele osób doceniło też precyzyjne cięcie noży oraz niewielką wagę, która wynosi jedynie 0,18 kg.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...