Rowery eliptyczne ranking

 

Najlepsze rowery eliptyczne w 2017 roku

 

Rower eliptyczny, lub inaczej orbitrek, to   świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów i zyskanie dobrej formy. Zastanawiasz się jaki rower eliptyczny kupić? Polecamy lekturę naszego artykułu, w którym zostały przedstawione najlepsze rowery eliptyczne dostępne na rynku.

 

 

Hammer Crosslife Xtr

 

1.Hammer Crosslife XtrPierwszy opisywany model to urządzenie firmy Hammer, która ma ugruntowaną pozycję wśród producentów tego typu sprzętu. Ten rower eliptyczny został stworzony z myślą o ćwiczeniach w domu. Jest bardzo solidnie wykonany i przyjemnie się z niego korzysta.

Sprzęt został zaopatrzony w inteligentny komputer, który pozwala na ustawienie różnych programów treningowych w zależności od naszych preferencji i celu jaki chcemy osiągnąć. Do wyboru mamy aż 12 treningów.

W trakcie każdej sesji treningowej na ekranie pojawiają się wszystkie istotne informacje, między innymi ilość spalonych kalorii, dystans i czas. Jest to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu. Oprócz budowania kondycji i spalenia kalorii, pozwala nam na relaks i odskocznię od codziennych problemów.

Sprzęt pozwala na pomiar pulsu za pomocą pasa telemetrycznego. Urządzenie mierzy także tkankę tłuszczową. Ten rower epileptyczny zbiera bardzo pozytywne opinie. Cechuje go bardzo solidne wykonanie oraz wytrzymałość. Użytkownicy podkreślają, że sprzęt jest bardzo wygodny w obsłudze. Nie skrzypi i działa bardzo cicho. To niezwykle dobry sprzęt, a efekty jego użytkowania dostrzeżemy bardzo szybko.

 

 

 

 

York Aspire X

 

2.York Aspire XOrbitrek firmy York to dobry produkt z niskiej kategorii cenowej. Ten dość tani rower eliptyczny świetne spełnia swoje zadanie. Pomaga nam schudnąć i utrzymać dobrą kondycję. Orbitrek X Aspire został wyposażony w funkcjonalny komputer, który pozwala na wybór jednego z pośród 19  ciekawych programów treningowych. Programy mogą być zorientowane na czas, dystans lub kalorie.

Rowerek posiada magnetyczny system hamowania. Posiada funkcję pomiaru pulsu za pomocą czujników wbudowanych w rączki treningowe. Urządzenie ostrzeże nas gdy przekroczymy maksymalne dla nas tętno. Czyni to trening bardzo bezpiecznym.  Orbitrek jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Daje możliwość regulacji wykorzystywanego obciążenia. Ekran komputera jest bardzo czytelny i informuje nas o ilości spalonych kalorii, dystansie, prędkości obrotowej oraz czasie odbytego treningu. Jest to bardzo dobry rower eliptyczny.

Recenzje jego użytkowników są bardzo pochlebne. Jedną z większych zalet tego urządzenia jest jego korzystna cena. Pozytywnie oceniany jest jego nieduży rozmiar.  Mimo niedużego kształtu rowerek jest bardzo wydajny. Elektromagnesy powodują, że maksymalne obciążenie jest bardzo duże.  Cicha praca pozwala na treningi nawet w nocy.

 

 

 

 

Hop-Sport HS-4030

 

3.Hop-Sport HS-4030Kolejny model w korzystnej cenie. Mimo tego jakość urządzenia jest bardzo dobra. Sprzęt idealnie nadaje się do ćwiczeń w domu. Pozwala na szybką redukcję tkanki mięśniowej. Ponadto wzmacnia nasze mięśnie i wpływa pozytywnie na układ krążenia. Sprzęt jest wykonany z bardzo trwałych materiałów, co czyni jego konstrukcję niezachwianą. Ćwiczy się na nim bardzo bezpiecznie. Model ten posiada podwójną kierownicę poziomą i pionową.

Sprzęt ma komputer, który wyświetla ważne informacje treningowe. Informuje nas o czasie, przebytych kilometrach oraz spalonych kaloriach. Posiada opcję mierzenia pulsu, dzięki sensorom zainstalowanym na kierownicy. Sprzęt chodzi bardzo cicho. Przez użytkowników oceniany jest na plus. Urządzenie nie jest ciężkie i bardzo łatwo można je przenieść z miejsca na miejsce. Sprzęt jest stabilny i czujemy się na nim bezpiecznie.

Jego wygląd oceniany jest bardzo pozytywnie, do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne. Model oceniany jest na dość wytrzymały i idealny do warunków domowych. Jest niewielki i nie zajmuje dużo miejsca.

 

 

 

 

Kettler Unix P 7652-000

 

4.Kettler Unix P 7652-000Kettler Unix P 7652-000 to sprzęt z najwyższej półki wyprodukowany przez popularną niemiecką markę. Przeznaczony jest dla bardziej wymagających użytkowników. Specjalnie zaprojektowany kształt pozwala na maksymalne spalanie kalorii i równocześnie dba o nasze stawy, zbytnio ich nie obciążając. Koło zamachowe o wadze 20 kg zapewnia efektywny trening prawie każdej partii ciała.

Urządzenie wyposażone w komputer, który pozwala na ustawienie 8 programów treningowych. Dostępny jest także program sterowany wysokością naszego pulsu. Produkt ma dość wysoką ceną, jednakże idzie za nią niezwykła solidność wykonania, stabilna konstrukcja oraz wysoka  trwałość materiałów. Jest to sprzęt, który posłuży na lata. Maksymalna waga osoby na niej ćwiczącej to 150 kg.

Urządzenie zasilane jest sieciowo. Model ten gwarantuje komfort treningu, który zawdzięcza się niezwykle płynnej pracy urządzenia. Rowerek ten pozwala na regulację długości kroku i w konsekwencji dopasowanie go do postury osoby ćwiczącej. Sprzęt jest bardzo doceniany przez osoby, które go zakupiły.

Pracuje bardzo cicho. Programy treningowe są optymalne i pozwalają na szybkie spalenie kalorii. Ceniona jest także solidna konstrukcja urządzenia i jego wytrzymałość. Można by napisać, że jedyną i największą wadą jest jego wysoka cena.

 

 

 

 

Kettler Rivo M

 

5.Kettler Rivo MTakże i ten model został wyprodukowany przez firmę Kettler. Dostępny jest jednak w bardziej przystępnej cenie. Obciążenie regulowane jest ręcznie. Ekran urządzenia informuje nas o najważniejszych parametrach treningu. Wyświetlacz jest bardzo czytelny. Jest to prosty w obsłudze sprzęt, który pomoże nam w osiągnięciu naszej wymarzonej sylwetki. Mimo niedużych rozmiarów pozwala na wykonanie intensywnego treningu.

Ciekawe programy uczynią ten trening bardziej efektywnym. Dodatkowo urządzenie poinformuje nas sygnałem dźwiękowym o przekroczonym maksymalnym tętnie. Puls mierzony jest w dwojaki sposób: za pośrednictwem sensorów w kierownicy, lub jeszcze dokładniej – za pomocą pasa telemetrycznego.

Maksymalna waga użytkownika to 110 kg. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w warunkach domowych i pozwala na utrzymanie dobrej kondycji bez potrzeba wydawabua pieniędzy na karnet na siłownię. Dużą zaletą tego modelu jest jego dość niska cena. Urządzenie ma dobre recenzje w Internecie.

Oceniane jest na całkiem wytrzymałe. Użytkownicy podkreślają, że nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Jest bardzo proste i wygodne w użyciu.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4.92 out of 5)
Loading...