Ozonatory powietrza ranking

Najlepsze ozonatory powietrza w 2017 roku

 

Ozonator to wciąż rzadko stosowane przez nas rozwiązanie, a trzeba przyznać, że naprawdę warto mieć go w domu. Nie ważne, czy jesteś zdecydowany na zakup, dopiero go rozważasz, czy trafiłeś tutaj przypadkowo, ten ranking ozonatorów powietrza może Cię zainspirować. Przedstawiamy Państwu pięć urządzeń, które oczyszczą powietrze w Państwa domach i usunąć z niego brzydkie zapachy.

 

Nasze zalecenia

 

Eltom ZY-H103

 

Ozonator ZY-H103 o wydajności ozonu aż 600 mg/h to pierwszy produkt, który  chcemy Państwu zaprezentować. Dokładnie usunie z pomieszczenia wszelkie zanieczyszczenia, pestycydy, azotany.

Dobrze eliminuje też pleśnie, grzyby, odór papierosów i wiele innych nieprzyjemnych zapachów oraz niebezpiecznych dla naszego zdrowia alergenów. Jest to niezawodna propozycja do biura, pokojów dziennych, łazienki, kuchni, a nawet piwnicy, czy garażu.

Jeśli masz problem ze stęchlizną w tych pomieszczeniach lub odrzucającym smrodem papierosowym to rozwiązanie dla Ciebie. Sprzęt ten składa się z dwóch rurek z krzemowymi kulkami (jedna do warzyw i owoców, druga do mięs), dzięki którym usuniesz pestycydy i inne zanieczyszczenia bezpośrednio z produktów spożywczych.

Żywotność urządzenia wynosi 4.000 godzin. Ten najlepszy ozonator powietrza uważany jest za bardzo wydajny. Konsumenci doceniają też jego prostą obsługę, solidność oraz stosunkowo niską cenę, a także możliwość skierowania jego pracy bezpośrednio na produkty spożywcze w celu usunięcia pestycydów z ich powierzchni.

 

 

 

 

ZMP N202C

 

Nasza druga pozycja to ozonator programowalny ZMP N202C. Może pracować w trybie od 1 do 40 min z przerwami od 30 do 360 min. Stanowi niezastąpione rozwiązanie nie tylko w pomieszczeniach prywatnych, ale również w biurach, hotelach i gabinetach lekarskich. Urządzenie oczyszcza wodę i powietrze w domu.

Doskonale likwiduje roztocza, pestycydy i fungicydy w owocach, warzywach oraz innych artykułach spożywczych. Pozwala usunąć nieprzyjemny zapach, ale działa też bakteriobójczo, antygrzybicznie i antywirusowo.

Ozonator eliminuje zapachy dymu nikotynowego i doskonale odświeża obuwie. Nie można też zapomnieć, że ozon rozpuszcza się w wodzie – dotlenia ją i usuwa z niej wszelkie zanieczyszczenia.

Moc urządzenia to 28 W, wydajność pompy to 9l/min, a znamionowa wydajność ozonu wynosi 500 mg/h. Żywotność ozonatora to ok. 10000 godz. Spełnia on wymagania dyrektyw unijnych, co potwierdzają certyfikaty No: WT048000381 i znak CE. Opinie o ozonatorach powietrza tej marki są bardzo pochlebne. Cenione są one za dużą wydajność i niezawodną pracę.

 

 

 

 

Eltom GL-S600

 

Generator ozonu GL-S600 to niezastąpione urządzenie wielofunkcyjne o szerokim zastosowaniu. Jeśli stawiasz na zdrowie swoje i swojej rodziny to sprzęt dla Ciebie. Generator Ozonu GL-S600 doskonale oczyszcza powietrze z bakterii, a także grzybów i wirusów.

Produkt ten jest również niezastąpiony do ozonowania klimatyzacji samochodowej i dezynfekcji wnętrz. Ozon  skutecznie niszczy grzyby i pierwotniaki, a także inne, szkodliwe czynniki negatywnie wpływające na nasze zdrowie. Sprzęt ten jest bardzo prosty w obsłudze, a do tego nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo dyskretny.

Moc urządzenia to 6 W, wydajność ozonu wynosi 400 mg/h, natomiast wydajność pompy utrzymuje się na poziomie 3,5-4 L / min. Model ten przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Jego żywotność wynosi 5000 godz. Przez konsumentów ceniony jest za solidną konstrukcję, skuteczność pracy, a także wysoką bezawaryjność.

 

 

 

 

 

Ozoneo Polski 6 MLN

 

Wysokiej jakości, dobry i tani ozonator powietrza Ozoneo Polski 6 MLN to nasza ostatnia propozycja. Jest to urządzenie wyprodukowane w Polsce. Przeznaczone jest do pomieszczeń średniej wielkości. Dobrze oczyszcza powietrze w pokojach i biurach o powierzchni do 30 m² i wysokości 2,8 m.  

Emisja jonów ujemnych wynosi 6 mln na 1 cm³ powietrza. Natomiast emisja ozonu utrzymuje się na poziomie 10 mg/h. Model ten wytrąca alergeny, roztocza, różnego rodzaju pyłki. Dodatkowo redukuje ilość bakterii, czy grzybów w powietrzu.

Poza tym usuwa zanieczyszczenia przemysłowe. Jest doskonały do pokoju alergika, ale też do biura, czy powierzchni handlowych. Jest energooszczędny – pobór mocy to tylko 2 W. Jego eksploatacja nie wymaga dodatkowych nakładów, gdyż nie posiada kosztownych filtrów wymiennych.

Waga tego sprzętu to 350 g, a jego wymiary to: 70 mm x 80 mm x 130 mm. Produkt jest zgodny z dyrektywą RoHS i posiada certyfikat CE. Konsumenci zgodnie stwierdzają, że jest to wysoce bezawaryjne urządzenie, które dobrze oczyszcza powietrze.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

GL-2100

 

Nasza czwarta propozycja to GL 2100. Jest to jonizator jonów, ozonator i urządzenie do aromaterapii. Jako jonizator ma wydajności 7.000.000 Jonów/cm³, jako ozonator generuje 200 mg ozonu na godzinę. Natomiast po dodaniu do filtra olejków ozonoterapeutycznych pozwala nam wypełnić wnętrza przyjemnym zapachem.

Jonizator neutralizuje elektrosmog i wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Poza tym eliminuje grzyby i bakterie, oczyszcza też pomieszczenie z roztoczy i kurzu.

Podobne działanie ma ozonator, który dodatkowo pozwala nam pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń. Jest to też niezastąpione rozwiązanie dla alergików. Model ten jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach do 40 m² i wysokości maksymalnej 3 m.

Pobór mocy wynosi 20 W. Ma jeden filtr, który można myć w ciepłej wodzie, a więc eksploatacja urządzenia nie generuje dodatkowych kosztów. Wymiary urządzenia to 132 mm x 132 mm x 166 mm. Działa w trybie ciągłym lub można go ustawić na 40 min pracy.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...