Maszynki do mielenia mięsa ranking

 

Najlepsze maszynki do mielenia mięsa w 2017 roku

 

Przyrządzane w domu kiełbasy, mięso mielone czy surówki są nie tylko bardziej smaczne od kupnych, lecz również zdrowsze. Przede wszystkim robiąc własne wyroby to my decydujemy co się w nich znajdzie. Przeczytaj nas ranking by dowiedzieć się jak wybrać odpowiednią maszynkę do mielenia mięsa i zacząc samemu przygotować potrawy.

 

 

Zelmer MM 1200.84 Symbio

 

1.Zelmer MM 1200.84 SymbioPierwsza propozycja to Zelmer MM 1200.84 Symbio. Ta maszynka do mielenia mięsa ma moc 1900 W, a jej wydajność mielenia wynosi 2,3 kg mięsa na minutę. Kupując ten produkt, dodatkowo w zestawie otrzymamy popychacz, trzy sitka do mięs o wielkości otworów 2,4 mm, 4mm i 8mm, nasadkę masarską do napełniania kiełbas i formowania krokietów, dwustronny nożyk oraz szatkownicę z zestawem czterech bębnów tnących, które przetwarzane jedzenie zamienią w plasterki, wiórki czy mus. Bębny trące, czy też tarki, pomogą nam przygotować przecier z owoców, lub surówkę.  W tym modelu została zastosowana metalowa komora mielenia, oraz plastikowa misa zasypowa. Urządzenie zostało również wyposażone w schowek na przewód i sitka, oraz antypoślizgowe nóżki. Dodatkowo producent zainstalował w tym modelu zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika w razie zablokowania maszynki przez mielone produkty. Użytkownicy potwierdzają, że maszynka dobrze sobie radzi zarówno z mięsem jak i twardymi warzywami. Jako pozytywne cechy tego produktu konsumenci również wymieniają dużą moc i łatwość czyszczenia po użyciu.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

Caltronic FW 3151

 

2.Caltronic FW 3151Nasz ranking maszynek do mielenia mięsa kontynuujemy z Caltronic FW 3151. To urządzenie ma moc 550 W. Model ten posiada nóż wykonany ze stali szlachetnej, oraz metalowe gardło ślimak a także metalową tackę do napełniania. Metal, jak wiemy, jest bardzo trwałym materiałem. Dodatkowo nie wpływa on na smak przetwarzanej żywności. Kupując tę maszynkę do mielenia mięsa otrzymamy również w zestawie nasadkę do wyrobu wędlin, nasadkę do kuchni orientalnej i nasadkę do pieczywa oraz popychacz. Dodatkowo zestaw zawiera trzy wymienne noże tarczowe, które pozwolą na mielenie produktów na różne grubości i nóż ze stali nierdzewnej o 4 ostrzach. Producent wyposażył ten model w gumowe nóżki antypoślizgowe. Urządzenie działa na dwóch prędkościach, posiada również bieg wsteczny, który może okazać się przydatny przy przetwarzaniu twardszych produktów. Opinie osób, które zakupiły ten produkt utwierdzają w przekonaniu, że ta maszynka do mielenia mięsa jest uniwersalna i można ją także wykorzystać do przetwarzania zarówno warzyw, jak i owoców. Użytkownicy mówią również o solidnej konstrukcji produktu, oraz łatwym czyszczeniu urządzenia po skończonej pracy.

Kliknij tutaj, by uzyskać więcej informacji, opinii i cen!

 

 

 

Zelmer Diana 887.54 Symbio

 

3.Zelmer Diana 887.54 SymbioKolejny produkt to Zelmer Diana 887.54 Symbio. Ponieważ firma Zelmer jest bardzo znanym i popularnym producentem sprzętu AGD w Polsce, postanowiliśmy przedstawić kilka modeli tej firmy. Moc modelu Diana jest trochę mniejsza niż jego „starszego brata” i wynosi 1500 W. Także wydajność mielenia jest inna i wynosi 1,7 kg mięsa na minutę. Produkt ten również nie jest polecany do mielenia twardych artykułów spożywczych. Jednak idealnie się nada do przetworzenia mięsa, czy przygotowania surówki na obiad. A to dzięki dodatkom dołączonym do zestawu. Kupując tą maszynkę do mielenia mięsa otrzymamy trzy sitka o średnicy otworów 2,7 mm, 4mm i 8 mm, szatkownicę z zestawem 4 bębnów tnących, które umożliwią tarcie, szatkowanie i cięcie na plastry warzywa, oraz nasadkę masarką i popychacz. Jest to dobra i tania maszynka do mielenia mięsa i będzie idealna dla osób, które oczekują od tego typu urządzenia podstawowych funkcji, oraz korzystają z niego sporadycznie. Konsumenci potwierdzają, że produkt dobrze mieli żywność, jest wydajny a do tego cichy przy pracy.

 

Jeśli chcesz przeczytać opinie konsumentów na temat tego produktu, kliknij tutaj!

 

 

 

Bosch MFW67440

 

4.Bosch MFW67440Najlepsza maszynka do mielenia mięsa to taka, która będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Zobaczmy więc, czy Bosch MFW67440 posiada cechy takiej maszynki. To urządzenie ma moc 2000 W i wydajność mielenia wynoszącą 3,5 kg mięsa na minutę. Producent podaje, że model ten posiada ponad 10 funkcji i dzięki niemu przetworzymy nie tylko mięso, czy rybę, lecz również warzywa owoce czy sery. Dołącza on również do zestawu specjalną końcówkę, dzięki której będziemy mogli przygotować Kebbe, czyli bliskowschodnie danie składające się z mięsno – pszenicznej skorupki i mięsnego nadzienia. Oprócz tego dodatku, w zestawie znajdziemy także: popychacz, tarczę do tarcia, sitka o średnicy otworów 3 mm, 4,5 mm i 6 mm, nakładkę masarską oraz lejek. Bezpieczeństwo użytkowania powinny zapewnić antypoślizgowe podkładki, jak i wbudowana ochrona przed przeciążeniem. A komfort przechowywania zdecydowanie zwiększy zintegrowany schowek na akcesoria. Opinie konsumentów na temat tej maszynki do mielenia mięsa są dobre. Wspominają w nich o cichej pracy urządzenia, oraz trwałości i wydajności sprzętu.

Kliknij tutaj, by uzyskać więcej informacji, opinii i cen!

 

 

 

Kenwood MG510

 

5.Kenwood MG510Ostatni produkt w naszym zestawieniu to Kenwood MG510. Firma ta jest ceniona wśród miłośników gotowania. Opisywane urządzenie ma największą moc ze wszystkich produktów w zestawieniu i wynosi 1600 W. Natomiast wydajność mielenia tego modelu wynosi 2 kg mięsa na minutę. Obudowa, utrzymana w stylu nowoczesnym, została wykonana ze szczotkowanego metalu, a podajnik ze stali nierdzewnej. Kupując to urządzenie otrzymamy w zestawie sitko do mielenia na grubo, dwie tarcze do mielenia, jedną z małymi otworkami, drugą ze średnimi. Znajdziemy w pudełku również końcówkę do Kebbe, końcówkę do robienia kiełbas i popychacz. Produkt ten jest kompatybilny z innymi przystawkami tego producenta. Możemy więc zakupić dodatkowe elementy tj. wałkowarkę do ciasta, wykrojnik do różnego rodzaju makaronu czy młynek żarnowy. Co ważne model ten posiada obroty wsteczne, więc w przypadku zapchania urządzenia możemy wycofać mielony produkt z korpusu, po czym kontynuować pracę. Opinie o maszynkach do mielenia mięsa tego producenta pozostawione przez użytkowników są pozytywne. W swoich komentarzach wskazują, że produkt jest solidnie wykonany oraz, że ładnie wygląda.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...