Gofrownice ranking

 

Najlepsze gofrownice w 2017 roku

 

Jesteś fanem gofrów i planujesz zakup gofrownicy? Półki w sklepach oferują dużo tego typu produktów. Jak wybrać ten najlepszy? Poniżej znajdziecie ranking gofrownic, które cieszą się najlepszym uznaniem.

 

 

MPM MO-13

 

1.MPM MO-13Na pierwszym miejscu naszego rankingu znalazła się gofrownica polskiej firmy MPM. Ta obecna na polskim rynku marka od kilkunastu lat produkuje artykuły agd dobrej jakości i w bardzo dobrej cenie. Opisywane urządzenie pozwoli nam na szybkie i sprawne przygotowanie gofrów. Jeśli chcesz sprawić radość swoim dzieciom i bliskiem, zakup gofrownicy okaże się świetnym wyborem. W tej całkiej dużej gofrownicy moża jednocześnie wypiec dwa gofry. Powłoka tego urządzenie została pokryta specjalną teflonową warstwą, która sprawi, że ciasto nie będzie przywierać do urządzenia. Dzięki  temu bez problemu wyjmiemy gofry z gofrownicy bez uszczerbku dla ich wyglądu. Urządzenie zostało wyposażone w termostat, który umożliwa regulację temperatury zgodnie z naszymi potrzebami. Gofrownica posiada także wmontowaną kontrolkę, która kolorami informuje o  stanie pracy. Druga kontrolka będzie się świecić, gdy urządzenie będzie podłączone do sieci. Według wielu użytkowników model MPM to najlepsza gofrownica. Recenzje są bardzo pochlebne. Gofry wypieczone w tym urządzeniu są chrupiące i równomiernie wypieczone.

Kliknij tutaj, by uzyskać więcej informacji, opinii i cen!

 

 

 

Dezal 301.5

 

2.Dezal 301.5Kolejna godna uwagi gofrownica to urządzenie wyprodukowane przez polską markę Dezel. Ten model świetnie sprawdzi się w domu, ale także w małej gastronomii. Urządzenie to posiada dużą moc o wartości 1300 W. Dzięki temu gofrownica bardzo szybko się nagrzewa i równie szybko wypieka gofry. Płyty grzewcze tego urządzenia zostały wyprodukowane z aluminium. Pokryte są powłoką Corflonu, który gwarantuje, że gofry nie będą przywierać do powłoki. Dużym atutem urządzenia jest łatwość jego czyszczenia. Po wypieczeniu wszystkich gofrów bardzo szybko wyczyścimy ten produkt używając ręcznika papierowego. Urządzenie utrzymuje podczas pieczenia stałą tempereturę, która sprawia, że są dokładnie dopieczone z każdej strony. Temperatura równa jest 195 stopniom. Bardzo solidna obudowa jest gwarantem ciągłej pracy. Możemy wypiekać gofry nie robiąc żadnych przerw. Jest to bardzo dobra i tania gofrownica gastronomiczna. Za duży atut uważa się świetny stosunek jakości do ceny. Podkreśla się szybkość nagrzewania i pieczenia gofrów.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

Ravason GR-7010

 

3.Ravanson GR-7010Gofrownica Ravason to propozycja dla osób, które nie planują wydać zbyt  dużo pieniędzy na urządzenie wypiekające gofry. Jest to bardzo tani produkt i trzeba zaznaczyć, że jego jakość jest całkiem niezła. Jej moc to 1200 W, co jest całkiem niezłym wynikiem. Urządzenie jest wyposażone w dość przydtaną funkcję podgrzewania. Posiada pięć poziomów opiekania. Dzięki temu będziemy mogli dopasować temperaturę do grubości ciasta. Regulujemy ją za pośrednictwem suwaka. Płytki zostały pokryte nieprzywierającą powłoką. Nie powinniśmy mieć zatem problemów z wyciągnięciem gofrów z urządzenia. Płyta grzewcza została podzielona na pięć serc. W efekcie otrzymamy zatem pięć niedużych gofrów. To fajne rozwiązanie w szczególności dla małych dzieci, dla których kształ może ukazać się interesujący. Opinie o gofrownicach Ravanson są poztywyne. Model ten cieszy się dużą popularnością. Podkreśla się, że jest to bardzo poręczny model, nie zajmujący za dużo miejsca. Urządzenie nagrzywa się dość szybko.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

Eldon ST10W

 

4.Eldon ST10WKolejny produkt to również niedroga i całkiem dobra gofrownica wyprodukowana przez polską firmę. Posiada trochę mniejszą moc od wyżej wymienionych sprzętów, ale jest ona wystarczająca by wypiec dwa chrupiące gofry. Płyty grzewcze zostały pokryte specjalną płytą adhezyjną, która podowuje, że ciasto nie przylega do powierzchni gofrowincy. Dużym plusem są nienagrzewające się uchwyty – gwarantują bezpieczeństwo pracy oraz spowodują, że unikniemy bolesnych poparzeń. Gofrownica została wyposażona w termostat, który utrzymuje tempreraturę na stałym poziomie. Dzięki temu gofry będą we wszystkich miejscach dokładnie wypieczone i unikniemy poparzeń. Urządzenie zostało także wyposażone w antypoślizgowe stopki, które powodują, że gofrownica nie będzie się ruszać na blacie. Posiada także dwie lampki kontrolne – jedną czerwoną, drugą zieloną. Płyta grzewcza została podzielona na dwa prostokąty – otrzymamy zatem gofry o klasycznym kształcie. Opinie o tym urządzeniu są pozytywne. Podkreśla się, że dobrze wypieka ono gofry. Za duży atut uważa się także łatwość czyszczenia.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

Domo DO9043W

 

5.Domo DO9043WOstatnu produkt w naszym rankingu to profesjonalna gofrownica firmy Domo. To belgijska firma, która od kikudziesięciu lat jest obecna na rynku agd. Już po samym wyglądzie możemy wywnioskować, że to nie jest zwykłe urządzenie. Została wykonana ze stali nierdzewnej. Jej dużą zaletą jest szybkość pracy. Nagrzewa się dwa razy szybciej od inych standardowych gofrownic. Posiada regulowany czas pieczenia. Możemy sobie wybrać ile będzie wypiekała gofry, mamy do wyboru zakres od 1:30  do 4 minut. Urządzenie prezentuje się bardzo elegancko. Jego srebny wygląd sprawia, że będzie prezentować się dobrze praktycznie w każdej kuchnii. Gofrownica została wyprodukowana ze specjalnego materiału, który ochroni ją przed korozją. Powierzchnia płyt została pokryta powłoką, która zapobiega przywieraniu. Płyty grzewcze są dość szerokie – ich wymiary to 8,5 ma 14,5 cm. To dobra propozycja dla osób, które często wypiekają gofry i mają trochę więcej miejsca w kuchnii. Sprzęt jest wykonany bardzo solidnie i na pewno posłuży przez długie lata.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4.20 out of 5)
Loading...